Skocz do zawartości

Dark Souls


Rio

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że bywam strasznym nerdem, jeśli już jaka gra mnie szczególnie zainteresuje, zdecydowałam się założyć niniejszy temat. Naprawdę, naprawdę rzadko gram, ta gra pochłonęła mnie jednak na tyle, że nie mogę wprost o niej nie mówić (pisać).

Na samym początku dam trailer części drugiej (marketing bitches! :)), który jest wprost oszałamiający moim skromnym: http://www.youtube.com/watch?v=rPJaJ5ys_G0a

Zręcznościówka h&s&rpg - tak najkrócej można ją scharakteryzować. Gra jest - uwaga - naprawdę bardzo trudna, choć mamy tu do czynienia z pewnym dualizmem. Z jednej strony - jeśli źle rozłożymy statystyki, może być ciężko, z drugiej zaś - sam sprzęt ma może nie marginalne, ale jednak pomniejsze znaczenie - podobnie jak nieroztropnie rozdane punkty statystyk. Największe zaś zręczność gracza. Myślicie, że skoro pisze to baba, to pewnie gucio prawda - zachęcam więc tych wszystkich gierojów do spróbowania swoich sił :P

 

Naprawdę rzadko gram, w całym moim życiu jednak zainteresowało mnie tak tylko parę tytułów - diablo 1 i 2, Falout 1 i 2, Arcanum, Ultima Online i NWN (a może moi kuzyni polecali mi same dobre gry ;p).

 

Edytka: ponieważ w miejscu, w którym miał się wyświetlać trailer zieje ogromna pustka: http://www.youtube.com/watch?v=rPJaJ5ys_G0

Edytowane przez Rio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo dark souls ciekawy, mega klimatyczny, grałem w niego chwilkę na ps3, myślę kupić na kompa- najlepiej, jakby na steamie dali jakąś przecenę, kiedy akurat będzie nadmiar kasy :D.

Edytowane przez cubezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Perełka wyjątek, który potwierdza regułę iż gry komputerowe zmierzają ku prostocie natomiast Dark Souls wychodzi na przeciw oczekiwaniom hardkorowych graczy i oferują naprawdę bardzo wymagającą rozgrywkę, przy której nie raz będziemy się denerwować, ****...ać itd. ale po krótkiej chwili znowu wrócimy. Gra w starym stylu oby więcej takich !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności