Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Analityczne słuchawki - nauszne, ale portable


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym kupić nauszne analityczne słuchawki. Generalnie zależy mi, żeby wokal był bardzo wyraźny i nie przykryty kołderką.

Posiadam Superluxy 668b zmodowane innym kablem i jackiem. Dla mnie są super, właśnie takie brzmienie chciałbym mieć, ale ... no nie są portable.

Potrzebuję słuchawy do autobusu/na ulicę w których nie wyglądałbym jak Gustlik, ale z brzmieniem +/- jak 668b.

Czy macie może jakieś propozycje typowo analitycznych - zamkniętych - szanuję komfort podróży innych - nausznych słuchawek ?

Jakieś Superluxy, Cesyny, może Maxell Retro DJ ? Może Senki hd219 - podobno łatwe do napędu,ale nie wiem jaki rodzaj brzmienia oferują.

 

Muszą być nauszne, wszystko w ucho odpada. Cena +/- 150 zł, no mogą być droższe. Najlepiej nowe.

Źródło Ipod 4G. Help!

Edytowane przez xmotyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

661 nie powiedział bym ze są podobne do 668, ale ja nie daje minusa za takie błahostki

osobiście cieszył bym się za podsunięcie pomysłu a może on zaowocuje

 

autorze mnie miedzy 668 a 661 jest nie duża różnica miedzy wielkością a spora w dźwięku przeciwnie, z czasem może dojdziesz do wniosku jak ja że lepiej mieć na krótką drogę pchły/doki na długą zabrać 668

 

 

OFFTOP

i tu ci powiem wprost MrSheep masz u mnie minusa jako MODERATOR a powinieneś być neutralny a widzę że jednak że nie jesteś

nie wiesz jakie mam intencje a robisz co robisz, między innymi dzięki tobie myślę z tego forum znikać,

z powodu braku poszanowania niesienia pomocnej sugestii, to czy ona jest trafna czy nie niech sam autor decyduje

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Jezu, no to masz plusa i nie płacz :P

 

Autor napisał konkretne wymagania, więc nie widzę sensu polecania modeli dokanałowych.

 

EDIT: Nie chcę być złośliwy, ale w Twoim temacie o idealnych słuchawkach otwartych jak tylko ktoś napisze jakiś model zamknięty to najchętniej byś ostrzeżenie dał. Tak samo tutaj, autor nie chce doków, a Ty podajesz doki :P

Edytowane przez MrSheep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pro po 668 mam i z podobnego powodu myślałem o HD381, ale dostałem bety i mi podeszły.

 

z pasatowego sylwester "nie płacz kiedy odjadę" ... :lol: dalej komentować tego nie mam zamiaru ...

Daje ci wprost do zrozumienia.

 

Nie wiem jak ty ja inna budowę mogę zaakceptować, baa. Pomimo że mam świadomość ograniczenia dźwięku bym bardzo chciał znaleźć słuchawki douszne dokanałowe o dźwięku zbliżonym do otwartych nausznych i nawet o tym pisałem. Natomiast nie zaakceptuję jeśli ja mówię o słuchawkach otwartych a proponuje mi zamknięte :blink:, dla mnie to znaczy że nawet nie wie co proponuje :lol:. To tak jak bym chciał zatankować ON a ktoś mi podaje PB no panie...dziękuje za taką pomoc ######..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki ipod?shuffle/ Nano / touch?

 

szczerze... to nic nie przychodzi mi do głowy szczególnie w tej cenie. W tej cenie ważne jest, żeby grało w miarę poprawnie chociaż. Dlatego retro DJ (+mod) czy CAL nie będą złym wyborem. Możesz też poszukać w tej cenie JTS HP525 tylko nie wiem czy ipod x je pociągnie.

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o źródło to Touch 4g.

Trochę martwi mnie, ze 661 mają 68 Ohm. Obawiam się, że grajek może tego nie uciągnąć. Już 56 Ohm - 668, moim zdaniem wyciskają z niego 7 poty.

Z twarzom wychodzi chyba tylko dzięki niezłej jakości plikom. Dojdzie do tego, że jeszcze będę musiał dokupić jakiś portable wzmacniacz i nosić te wszystkie graty splątane kablami w torbie. Ajj zaczynam żałować, że pogoniłem Nanite N2, tam nie istniał problem braku mocy w słuchawkach...

Bety też posiadam, a raczej czekam, aż wrócą do mnie z reklamacji. Dźwięk też mi bardzo pasuje, w moim odczuciu też jest analityczny.

Nie wiem, jak zagrają na taczce, bo mam ją od niedawna i jeszcze z betami nie słuchałem.

Napisałem, że nie chcę nic w ucho, bo bardziej komfortowo czuję się w nausznikach. Jeżeli nie znajdę nic sensownego na ucho, to chyba nie będzie sensu szukać na siłę. A może ktoś z osób, które zabrały głos słuchał tych maxelli ? MrBrawinwash coś wspominał o poddaniu ich jakiemuś modowi. Podobno też nie sprawiają problemów z napędem. Coś więcej na ich temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie tam sa pady w hd661 ale pierwszą rzeczą jaką robię to wymieniam pady, na jakieś sensowne welury.

W 668 wytrzymywałem max 30 minut, przez tą sztuczną skórę. Jeśli kupisz 661 dokup im welury od DT250 powinny pasować a do 668 od k240.

 

Przy ipodach używanie LineOut ma jeszcze sens, także stosowanie ampa jest tu na plus.

Osobiście to dla mnie LO w ipodach jedna z ważniejszych rzeczy.

 

Bas w 688b przy wzmocnieni wraca na swoje miejsce, czego nie widać aż tak w innych słuchawkach jakie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności