Skocz do zawartości

sony nwz e373 dźwięk


laguna16v

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie koledzy, mam takie pytanie dotyczące mojego odtwarzacza sony nwz e373. dostałem go w prezencie i jest super ale wydaje mi się że dźwięk jest troszkę zbyt cicho.

 

blokada avls (czy coś takiego) jest dostępna w opcjach odtwarzacza, powoduje ona ze odtwarzacz powyżej 13 się nie podgłosi bo wyskakuje ten komunikat avls.

jeśli to wyłączę to mam podziałkę głośności do 30, ale przy 23 już jest najgłośniej, później tylko zmienia się cyferka na skali głośności i nic więcej.

 

jest to jakieś specjalne ograniczenie? nie da się z niego wykrzesać więcej?

próbowałem wejść w menu serwisowe ale nie umiem tego zrobić, możecie nagrać filmik jak się do niego wchodzi? proszę o pomoc. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może masz uwaloną sztuke, bo to dziwne żę nie słychać różnicy pomiędzy 23 a 30, w moim nwz-e474 była wyraźna różnica pomiędzy tymi ustawieniami

wymień słuchawki na jakieś dokanałówki, te z zestawu to szrot :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głośność jednak jest ok, na innych ustawieniach EQ wszystko jest ok, tylko na moich własnych tak jest, pewnie ustawiłem za dużo basu i już później nie wyrabia.

jakie słuchawki douszne byście polecali do niego? muzyka to trance house, wszystko co przyjemne z basem :)

Edytowane przez laguna16v
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może umówmy się tak, podajcie mi modele słuchawek dousznych bez budżetu :) takie naprawdę dobre i te co uważacie za optymalne bo jak powiem np że mam 30 zł to powiecie nic sensownego i nie warto :)

dlatego podajcie najtańsze ale dobre słuchawki według was, a ja się zorientuje czy mnie stać :)

warunek jest taki, zeby grały czysto, i dawały ten bas. w oryginałach jest ok (według mnie i o dziwo bas też soczysty jak się słuchawki dociska do uszu, ale są dosyć małe i mi wypadaja z ucha to po pierwsze, po drugie przy moim ustawieniu są dosyć ciche, ale jakości nie można im odmówić, albo sprzęt ok albo słuchawki też nie złe) moim skromnym zdaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności