Skocz do zawartości

upgrade oprogramowania na forum


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

troche to potrwało

- forum zostało zaktualizowane do wersji 3.4.1 wczoraj wieczorem

- dziś przed chwilą został zaktualizowany skrypt tapatalk do najnowszej wersji 3.3.1

 

zatem - jeśli coś nie działa jak powinno lub dobrze byłoby poprawić to proszę o sugestie w tym wątku

co będzie możliwe to będzie modyfikowane lub poprawiane

 

dziękuję

m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W operze muszę za każdym razem wpisywać hasło (nie działa automatyczne logowanie z menedżera haseł).

Nie można też się wylogować przyciskiem na forum - trzeba wyczyścić historię przeglądania (ciasteczka, pamięć podręczna etc.) żeby się wylogować.

Oprócz tego wszystko w porządku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W operze muszę za każdym razem wpisywać hasło (nie działa automatyczne logowanie z menedżera haseł).

Nie można też się wylogować przyciskiem na forum - trzeba wyczyścić historię przeglądania (ciasteczka, pamięć podręczna etc.) żeby się wylogować.

Oprócz tego wszystko w porządku :)

A u mnie na Operza działa logowanie/wylogowywanie. Za to jest problem z PM-kami wczoraj wysłałem kilka i zdarzyło mi się 3x, że przy kolejnej wizycie na forum wyskoczyła ta ode mnie jako nowa (jakbym to ja dostał a nie wysłał). Mam wersję 12.12 czyli chyba najnowszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko ok po za jednym . Wszystkie opcje edytora wiadomości są u mnie nie aktywne. Pamięć podręczną już czyściłem.

Edytowane przez JBM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy pisaniu odpowiedzi przez pełny edytor:

Warning: sprintf() [function.sprintf]: Too few arguments in /cache/skin_cache/cacheid_1/skin_post.php on line 478

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /cache/skin_cache/cacheid_1/skin_post.php:478) in /admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 114

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /cache/skin_cache/cacheid_1/skin_post.php:478) in /admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 127

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /cache/skin_cache/cacheid_1/skin_post.php:478) in /admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 136

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /cache/skin_cache/cacheid_1/skin_post.php:478) in /admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 137

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /cache/skin_cache/cacheid_1/skin_post.php:478) in /admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 141

 

Edit: Oczywiście na Chrome.

Edytowane przez Zares
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z fotkami jest też wstecz - widziałem, że Perul dodawał alternatywny link do fotek ze swojego wątku K172 HD fun mod, bo również zniknęły (brak uprawnień).

Moje fotki zniknęły już jakiś czas temu i nie są umieszczone na forum, tylko na pokazywarka.pl (nie wiem dlaczego tam je "wcięło" pierwszy raz mi się to zdarzyło). Niestety nie mogłem przeedytować pierwszego postu, żeby linki do zdjęć pozmieniać (za późno od opublikowania).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysylanie wiadomosci na Tapatalku jest utrudnione. Przy wysylaniu, laduje, laduje i nie przestaje. W koncu wysyla ale ladowanie dalej idzie.

 

Wysłane z mobilnego punktu dowodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zniknęła opcja edycji postów i to niezależnie od przeglądarki (prócz Opery sprawdzałem na Chrome i na dwóch różnych komputerach) :( .

 

EDIT: Znaczy edycja jest ale tuż po dodaniu a kiedyś to i po kilku dniach dało radę coś zmienić. Np nie mogę już przeedytować swojego powyższego posta (nr 44).

 

Co do Tapatalka to tak jak pisze B&Q - przy wysyłaniu ciągle wyświetla "wysyłanie". Za pierwszym razem czekałem ładnych parę minut i nie zniknęło. W końcu się wkurzyłem i dałem wstecz. po odświeżeniu okazało się, że wysłało i od tamtej pory jak coś wysyłam to po kilku sekundach (tyle mniej więcej co zwykle trwało wysłanie) daję "wstecz" i odświeżam - parę wiadomości wysłałem w ten sposób i żadnej mi nie zgubiło.

Edytowane przez Perul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edycja postów ofc że byłą tylko przez parę min dostępna, potem znikała i to było normalne:)

Ja mogłem zmieniać przez kilka dni (nie pamiętam dokładnie ile, bo nie zwracałem na to uwagi, ale na pewno więcej niż 2), teraz tak nie mam :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności