Skocz do zawartości

Dostał ktoś..;)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

..od Jezuska,Aniołka,Gwiazdora, Świętego Mikołaja jakieś fajne słuchawki, wzmacniacze portable, playery i inne bajery ?

Ja dostałem ;) kasę , która umożliwi mi zakup T50p oraz płyty CD i DVD (Air Sculpture - Trance Atlantic i Fanger & Schonwalder - The Road Movie, BD - Battleship) i słuchaweczkę Bluetooth Jabry .

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że ten kto chce dostać konkretne słuchawki czy playera, pisze dokładny list do św. Mikołaja/Aniołka/Gwiazdora i wskazuje konkretny sklep czy link Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie pary skarpet i sweter :P

Czym różnią się święta w USA od Polskich?

W Stanach dają prezenty w skarpetach, a w Polsce skarpety w prezencie. ;)

 

A co do allegro to myślę ze będzie teraz dobry okres na kupno "mp4".

Dzieciaczki powystawiają prezenty, a nam nie pozostaje nic innego niż kupować po dobrej cenie. :D

Edytowane przez Roni11
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część pieniążków na "telewizor" - reszte se dołóż :D (jutro do Saturna i kupię sobie może jakieś słuchawki i playerka) oraz 2 pendrive'y 16 GB (SanDisk Cruzer Blade i Kingston DT111)

 

Aha i jeszcze rózgą od Mikołaja :D I czekam na HTC Kaiser TyTn II, którego kupiłem okazyjnie:D

Edytowane przez snuffmajster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie prezentem od "mokolaja" było to,że udąło Mi się 2 dni przed wigilią znaleźć ofertę używanych 1840, nie pozostało Mi nic innego jak z nich skorzystać.

Skoro już była mowa o skarpetkach to również dostałem :3 Tylko takie "specjalne" ^^ >> skarpetki bambusowe, 100% biodegradowalne !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartę MicroSD 32GB...

Też dostałem i jutro odsyłam na gwarancję (dziś mi się już nie chce). Jeśli to SanDisk Class10 taka czerwono-szara to spodziewaj się problemów. Moja taka jest, a brat swoją identyczną już 2 raz reklamuje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Sandisk z allegro to penie podróbka ;) Ja używam Goodrama Class 10, tanie, szybkie i nigdy nie ma żadnych problemów. No i podróbek też nie ma, w przeciwieństwie do np. takiego Sandiska czy Kingstona. Zresztą, i tak większość jest z jednej fabryki, bodajże Toshiba je produkuję.

Edytowane przez BamboszeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie pary skarpet i sweter :P

Czym różnią się święta w USA od Polskich?

W Stanach dają prezenty w skarpetach, a w Polsce skarpety w prezencie. ;)

 

A co do allegro to myślę ze będzie teraz dobry okres na kupno "mp4".

Dzieciaczki powystawiają prezenty, a nam nie pozostaje nic innego niż kupować po dobrej cenie. :D

 

Chyba można założyć taki sam temat, który będzie dostępny dla wszystkich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Sandisk z allegro to penie podróbka ;) Ja używam Goodrama Class 10, tanie, szybkie i nigdy nie ma żadnych problemów. No i podróbek też nie ma, w przeciwieństwie do np. takiego Sandiska czy Kingstona. Zresztą, i tak większość jest z jednej fabryki, bodajże Toshiba je produkuję.

Goodram jest niby produkowany w Polsce.

 

Sandisc z allegro :) omijam jak sie da. Co za problem kupic 2GB i przemalowac np metodą sitodruku na 32GB ? :) ustawic tak aby sie logowały jako 32gb.

Niet problema.

Zapełnijcie do końca pojemność karty.

Edytowane przez retter6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności