Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Dokanałowe // 150 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam całkiem dobrych dokanałowych słuchawek do 150zł.

Po zepsutych cresynach i sennheiserach trzeba szybko wymienić ' coś ' dodane do telefonu.

Słucham głównie rapu/reggae.Lubię dobre,nie huczące basy i szeroką scenę.

Dobrze by było gdyby były dość fajne w wyglądzie i wytrzymały dość długi czas ; )

 

Bedę ich używał do LG P500.Nie najdroższy telefon, jednak gdy porównywałem dźwięk na Sennheiserach HD201 i Brainwavz Alpha razem z identycznymi ustawieniami na Power Ampie to przy SGS II wypadał praktycznie identycznie.Od razu zapytam czy warto by kupić jakieś mp3 do 100,ale nie narzekam to co obecnie mam w LG.

 

Myślałem nad A Jays One/Two,Brainvawz Alpha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasuje, ale nie wiem czy np.gdybym zmienił go na Sansa Clip+ byłaby duża różnica.Oprócz SM coś może trochę tańszego?

Wytrzymałe są?Bo miałem SM PL21,3 miesiące i koniec.A Jays-Two bym miał za 130zł.Dobry wybór oraz czy podobnie się spisują względem tych SM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie szeroką scenę mają Sony MH1c. Do Brookstone CDD czy Fischer Audio Silver Bullet musiałbyś dołożyć. Tych drugich zresztą do telefonu bym nie ryzykował bo są dość wybredne co do źródła natomiast Brookstone'y grają bardzo dobrze z Samsungiem Gio więc i z LG pewnie zagrałyby wybornie.

 

Fajne są też Brainwavz R1. Są bardzo wygodne ale mają też mniejszą scenę od ww. przeze mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności