Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Słuchawki CAL! vs SUPERLUX HD681 vs Shure SRH240 co wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na początku zaznaczę, że jestem tu nowy i jestem raczej laikiem w temacie więc chętnie wysłucham głębszych opinii.

Wiem, że temat jest jak odgrzewany kotlet, bo już naczytałem się wiele wątków, recenzji, opinii, ale ciężko wybrać jeśli w każdym temacie każdy ma inne zdanie, więc chciałbym przedstawić swoją sytuację to może ułatwi to dobranie słuchawek dla mnie :)

 

Przede wszystkim zawęziłem poszukiwania do tych 3 par i wszystkie mają swoich zwolenników jak i przeciwników, mimo to tematy były dosyć stare, więc jeśli wyszło coś nowego z tej półki cena/jakość lub macie inne propozycje to chętnie ich wysłucham. Słuchawki będę podłączał pod laptop, więc i zintegrowaną dzwiękówke, jestem nastawiony na słuchanie muzyki(głównie stary rock, metal, czasami jakiś dubstep). Po kolei jakość dźwięku >wygoda użytkowania> wygląd, taką kolejność sobie cenię, to ostatnie praktycznie nie ma znaczenia. Szukam głównie słuchawek, które wyróżnią się jakością dźwięku w tej cenie. Do tego z czasem będę chciał dokupić jakąś kartę dźwiękową typu Creative Sound Blaster X-Fi Xmod lub coś podobnego aby wykorzystać bardziej ich potencjał. Z wyżej wymienionych najtańsze są superluxy i gdybym je wybrał mógłbym od razu zakupić kartę do nich. Niestety obecny budżet nie pozwala mi na wydanie więcej jak ~250zł. Nie wiem czy dobrze kombinuję, więc bardzo prosiłbym o wasze opinie i rady :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności