Skocz do zawartości

Kolumny/mini wieża/odtwarzacz cd


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jako, ze na sprzęcie stacjonarnym nie znam sie praktycznie wcale chciałem prosić o radę.

Poszukuję zestawu wyłącznie do słuchania muzyki z płyt cd, mile widziana możliwość podłączenia iPhone'a ale to nie warunek. Moj pokój to dosłownie klatka 2 na 3 metry i obecnie tam planuję jakos upchnąć sprzęt grający, możliwe, ze plany zmienię jeśli na tak małej powierzchni nie dam rady wszystkiego umieścić tak bym mógł byc zadowolony z dźwięku.

 

Gatunki jakich słucham:

- muzyka klasyczna

- rap

- Indie rock

- jazz

- wszelka alternatywa

 

Moje oczekiwania:

- przyjemne brzmienie zestawu, chciałbym by słuchanie muzyki sprawiało prawdziwą przyjemność, bas niezalewający reszty, wyraźne wokale i instrumenty

- trwałość, laser, materiały użyte do danego sprzętu

- jakość dźwięku, nie jego moc

 

Czytałem, przeglądałem rożne testy i ciezko mi podjąć decyzje nie mając znajomosci tematu.

Budżet to maksymalnie 1500 zł ale jeśli to tylko bedzie możliwe chciałbym znaleźć zestaw z którego będę zadowolony za niższą kwotę. Do tej pory muzyki słuchałem z pc przez logitech x-540 i jakąś mini wieże Sony rodziców.

 

Z gotowych zestawów przypadł mi do gustu wizualnie:

- Denon dm38/39

- Yamaha pianocraft Mcr-550

 

A moze lepiej samemu skomponować jakis zestaw za niższą cenę i pomyślałem nad jakimś odtwarzaczem cd plus np. Solo6 lub 7c?

 

Bardzo Was proszę o pomoc bo powoli sie gubię :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie w chwili obecnej budżet został dość ograniczony ale jak bedzie w przyszłości nie mam pojęcia :)

Obecnie chciałbym dobrać jakis cd pod solo 6c, budżet skrócił się o połowę bo nie mam chętnego na ipada obecnie i sam nie wiem czy sie pozbywać teraz.

Więc na chwile obecną 500 na kolumny plus 200-300 na cd :) jakieś propozycje pod solo 6c ?

Ewentualnie zupełnie inne kolumny ale wątpię czy w tej cenie coś zagra lepiej.

A moze ewentualnie:

http://allegro.pl/denon-sc-m39-d-m39-m39-2-kolory-salon-raty-0-i2869556914.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności