Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Odtwarzacz mp3 do ok170zł, z wyświetlaczem, radiem, dobrą baterią, mi.


Rekomendowane odpowiedzi

Wiatm.

 

Poszukuje odtwarzacza do kwoty ok 170zł (do kupienia w normalnym sklepie, w wersji box - wersje OEM i uzywki odpadają).

 

1. Zależy mni na tym by miał radio, wyświetlacz, i dobrą baterię, która trzymałaby powyżej 20 godzin, a przy tym by nie był on wielkim klockiem ;) Odtwarzacz będzie dla dziewczyny, która słucha muzyki w dordze do i z pracy oraz w samej pracy. Czyli średnio ok 10-11 godzin dziennie. Polecane są tu najczęściej w tym przedziale cenowym odtwarzacze SanDiska Sansa Clip + i ZIP. Obawiam się jednak czy realny czas pracy tych odtwarzaczy nie będzie jednak, krótszy od tych wymaganych min. 10h. Poza tym trochę upierdliwe jest codzienne ładowanie i fajniej by było gdyby można to robić chociażby raz na 2 dni. Ale jak już jesteśmy przy SanDiskach to jeszcze podrąże temat ich baterii. Jakie są realne czasy pracy tych odtwarzaczy? Czy róznią się między Clipem+, a ZIPem?

 

Acha, odtwarzacz nie musi mieć jakiejś super jakości dźwięku, no ale wiadomo, że jakiegoś badziewnie grającego kupować też bym nie chciał.

 

2. Jeszcze mi się przypomniało, że dziewczyna często słucha cicho muzyki i przeszkadzałyby jej szumy elektroniki odtwarzacza. Jak ta kwesta w Sansach wygląda?

 

3. Ostatnio dużo w sklepach widać odtwarzaczy PHILIPS GOGEAR VIBE SA4VBE04KF/12 (np. http://www.mixelectronics.pl/philips-gogear-vibe-sa4vbe04kf12-65019 ). Na papierze spełniałby w zasadzie większość moich wymagań. Tylko czy ten odtwazacz jest godny polecenia? Miał ktoś z nim styczność? Jaki jest realny czas pracy? JAka jakość dżwięku i wytrzymałość?

 

4. Co myślicie o Sony serii B? Możecie je polecić czy lepiej unikać?

 

5. Dobrze by było, żeby odtwarzacz był mało awaryjny. Jakt to wygląda np. w Sansach na tle konkurencji i nonameów?

 

6. Czy podczas ładowania baterii w Sansach można słuchać muzyki? Jest to ważna kwestia gdybym, jednak przymknął oko na wytrzymałość baterii. Wtedy jakby co mogłaby sobie go dziewczyna w pracy podłączyć do komputera ładować i dalej słuchać muzyki.

 

Jeśli moje pytania są trochę chaotyczne i niezrozumiałe to z góry przepraszam. Choroba zaczyna mnie rozkładać i trochę mi sie ciężko myśli ;) Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności