Skocz do zawartości

Oryginalność monster beatsów w sklepie internetowym


pala01

Rekomendowane odpowiedzi

Natrafiłem na ciekawą ofertę w sklepie internetowym

http://xtreme-mobile...mikrofonu-.html

Abstrahując od tego czy warto je kupić za cenę nominalną i odcinając się od ogólnego hate'u na monstery, czy jest szansa że te słuchawki są oryginalne? Gdybym trafił na aukcję na allegro z taką ceną to od razu uznałbym że nie ma takiej możliwości. To jest jednak sklep internetowy który ma w ofercie inne monstery w cenach zbliżonych do "normalnych".

Moje ex500 dogorywają i szukam ich następcy. Do tej pory skłaniałem się ku Phonakom albo super.fi 5. Z recenzji którą czytałem kiedyś na tym forum wynika że monstery trafiają w moje gusta brzmieniowe. Odrzucała mnie od nich zawyżona cena ale myślę że 260 zł byłbym w stanie za nie dać.Wstyd się przyznać ale podoba mi się ich design :ph34r:

 

Podsumowując, jak się upewnić czy są oryginalne?

 

 

EDIT: zły dział, jeśli jakiś moderator będzie łaskawy, proszę o przeniesienie do "Jak rozpoznać oryginalne słuchawki"

Edytowane przez pala01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta promocja na caly asortyment do tego limitowane beatsy pro bialo-niebieskie ktorych nie ma w katalogu monster. Poprostu brac byle sie nie skonczyly.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście pewni zeby brać ? Ogolem, takie basowe doki by sie przydały na zewnatrz bo do domciu i muzyki " pełnej " mam sprzęt. Cena jest atrakcyjna, ale patrząc na inne oferty tego sklepu to sie boje brać bo podróbki ewidentne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam, gadasz. Przecież wiadomo, że mają w promocji - oryginalne partie specjalnie na rynek wschodni. Brać na ile starczy kasy i sprzedawać dwa razy drożej - trzeba korzystać póki jest okazja. Szkoda tylko, że wysyłka z Chin, to długo będzie szło :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na powaznie nie pisz tak bo raz tak napisales i brzmialo to tak powaznie, ze gdyby nie komentarz 4 osob pod spodem to bym kupil 3 pary beatsow po 99zl.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam, gadasz. Przecież wiadomo, że mają w promocji - oryginalne partie specjalnie na rynek wschodni.

Źle mnie zrozumiałeś, chodziło mi bardziej o błąd na stronie, wyprzedaż sklepu związaną z likwidacją albo ofertę w stylu iBooda.

Szkoda tylko, że wysyłka z Chin

Tego nie zauważyłem, tego jak i adresu firmy. Było późno ;) Zmylił mnie fakt że strona jest po polsku. W takim razie wszystko jasne, dzięki za rozjaśnienie sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Nie, przecież wiadome że producent sprzedawałby towar dwa razy taniej bez powodu.

Idźcie się puknąć w głowę, skoro sądzicie że ktoś da coś taniej. Ech.

Ale zauważ, że to wersja niemal prosto z fabryki bez narzutu setek pośredników (tak sądzę, skoro wysyłka z Chin) i do tego seria przeznaczona na rynek azjatycki, więc automatycznie tańsza. Nic, tylko brać póki są, w końcu okazja jakich mało, a słuchawki wybitne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności