Skocz do zawartości

Zmiana źródła w Harman Kardon HD 970 bez pilota.


muuhau

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Kupiłem niedawno odtwarzacz CD Harman Kardon HD 970 z pilotem od HD 950.

Przed zakupem sprzedający nie poinformował mnie jednak, że bez oryginalnego pilota od HD 970 nie będę mógł zmieniać źródła w odtwarzaczu. Wręcz zapewnił mnie, że pilot są jednakowe i wszystko działa. :(

 

Odtwarzacza chciałem używać jako źródła dla zestawu słuchawkowego, ale także jako przetwornik DAC AD1955 - posiada wejście spdif i coax - dla wyjścia spdif z laptopa. W obecnej sytuacji mogę tylko odtwarzać płyty.

 

Proszę o pomoc.

Czy ktoś posiada takowy pilot, lub zamiennik na sprzedaż?

Może da się przełączać źródło bez pilota?

 

Jestem również gotowy sprzedać odtwarzacz w obecnym stanie komuś kto nie będzie potrzebował tej funkcji, albo sam ją sobie włączy.

Jest w bardzo dobrym stanie, miał wymieniany napęd CD na nowy, wszystko działa i gra bez problemu.

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany proszę o pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to jest jedno z moich pytań. :)

Jakim pilotem by dało radę?

Ktoś mi napisał, że można przeprogramować uniwersalny oprogramowaniem z oryginalnego. Tylko do tego ktoś musiałby mi pożyczyć oryginał.

 

Do serwisu Harmana już napisałem. Mają mi odpisać kiedy dostaną odpowiedź od Harmana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście te są uniwersalne, ale żaden nie ma podanego H/K w spisie. Jedyne jaki znalazłem kompatybilne z H/K to piloty od DVD, które chyba nie będą działały. Takie jak ten:

http://allegro.pl/pilot-dvd-specjalizowany-uniwersalny-d47-i2803518928.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej mogą nie znać języka polskiego. ;)

Uczyć to je chyba trzeba właśnie przez wgrywanie oryginalnego oprogramowania. A to już dla mnie czarna magia.

 

 

Czy ktoś może używał takich pilotów z H/K i może poświadczyć, że działają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/pi...2880215392.html

Ja swego czasu używałem takiego z wieloma urządzeniami, np. DVD i TV Panasonica, amplitunerem Denona, tunerem telewizji N.

 

Ten jest tańszy i ma w spisie H/K:

http://allegro.pl/pilot-uniwersalny-8w1-philips-srp2008b-8-pilot-tv-i2878416182.html

Edytowane przez Nolife
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linki. Chyba zdecyduję się na tego droższego. Ten tańszy wydaje się być tyko do urządzeń RTV.

 

Chociaż ten droższy również jest opisany jako dedykowany do RTV.

Czy używałeś go ze sprzętem hi-fi, stricte audio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności