Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] nauszne do 100zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakie słuchawki polecacie do 100zł. Aktualnie raczej w nic nie gram, czasami cs, jakas strzelanka, ale głównie na słuchawkach słucham muzyki gatunek : hip hop. Aktualnie mam senki hd201 ale chce na coś innego wymienić. Dźwiękówkę mam : creative sound blaster audigy, myslalem nad superluxami hd 681

Edytowane przez R80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ja sie nie wypowiem bo mam model SHP1900 i wlasnie 13 grudnia z samego rana wpadam do biedronki i biore 2700 glownie ze wzgledu na dobra cene bo na allegro z przesylka to min 90 zl trzeba dac a tutaj na miejscu i taniej:) Napewno warte są swojej ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również kupuje w biedronce te SHP 2700 , przesłuchałem ich w Media , bardzo przyjemne , obrzydliwie wygodne , dynamiczne słuchawki. Do oglądania nocą filmów idealne. No i ta cena.... prawie 60 % niższa niż w sklepie.

 

Jak ci się nie spodobają to sprzedaż...proste.

Edytowane przez Marcin_1989
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam chciałem je kupić, ale potrzebowałem bardziej przenośnych, do tego ten wygląd, ale jak tylko do kompa to bierz i sie nie zastanawiaj, za tą cenę podobno nie ma lepszych pod względem jakości dźwięku, poczytaj sobie recenzje czy jakieś posty to się dowiesz, ja wziąłem Maxelle Retro Dj.

 

Philips SHP2700 to to samo co sph5401, różnią się wyglądem, też jedne z lepszych w tym przedziale cenowym, jeśli taka cena to bierz philipsy bo za superluxy z przesyłką będziesz musiał dopłacić z 40 dychy więcej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności