Jump to content
Sign in to follow this  
cub

Karta dźwiękowa do Sennheiser HD558

Recommended Posts

Witam, poszukuję dobrej karty dźwiękowej do stacjonarki, w obudowie typu slim. Obecnie posiadam Xonara DG, jednak po zmianie słuchawek zauważyłem, że pozycjonowanie nie jest najlepsze- krótko mówiąc HD558 nie pozwalają dobrze wypozycjonować przeciwnika w grze FPS (QuakeLive).

Teraz zastanawia mnie jedno- czy jest to wina karty, czy samych słuchawek. Przed zakupem sh. obejrzałem kilka recenzji słuchawek i w każdej praktycznie była mowa o tym, że świetnie nadają się do FPS.

Jestem trochę zniesmaczony, ponieważ moje poprzednie, znacznie tańsze słuchawki, Grado SR60i, lepiej radziły sobie w tym temacie.

Moje kolejne pytanie brzmi następująco: czy karta dźwiękowa na USB np. x-fi Creative ma większe opóźnienie od karty na PCI? Nie wiem czy w ogóle brać pod uwagę karty USB, gdy jestem nastawiony na gry, nie na słuchanie muzyki (muzyka również, ale priorytet to gry).

Proszę o pomoc,

cub.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By MOTYW
      Cześć. Jak w temacie szukam słuchawek do gier FPS. Sprzęt jaki obecnie posiadam to Hyperx cloud. Są to bardzo dobre słuchawki i dzielenie mi służą ale przyszła pora na coś lepszego. Gram na konsoli PS4 i słuchawki będą używane tylko w domu do gier. Czytam o słuchawkach już od kilku dni i postanowiłem zgłosić się o pomoc do Was. 
      Moje pomysły zaczerpnięte z różnych stron;

Słuchawki;
      -AKG k702, q702, i inne z serii k7xx
      -fidelio x2hr

Ewentualny napęd;
      -fiio e10k
      -Sound BlasterX G5
      -FX-Audio dac-x3

Inne;
      - słuchawki muszą być wygodne
      - gram w okularach ( po jakimś czasie w cloudach bolą mnie uszy przez okulary co przeszkadza w dłuższy grach)
      -podobno mam małą głowę.

Mój budżet to 1000 zł+/-( głównie myślałem o używanym sprzęcie dzięki czemu mogę pozwolić sobie na coś lepszego), potrzebuję słuchawki, mikrofon i coś co napędzi słuchawki.
      Chcę zrobić zestaw który da mi przewagę w grach( kroki, przeładowania i zmiana broni itp) najlepiej jak bym słyszał myśli przeciwników;D 
       Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi, jestem otwarty na inne propozycje.
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy