Skocz do zawartości

Press F2 To Hear The Sound!


Stratos

Rekomendowane odpowiedzi

Ej no. Co Wy się tak nim zachwycacie. Wg mnie to przekombinowany jest. F1 miał bardzo fajny charakter. I ten kształt i te zegary. To stwarzało taki fajny klimat. Zobaczymy jak to będzie z F2. Bo jak na razie to mnie nie przekonuje.

 

A co do tej Nokii to jest wg mnie strasznie skopana. Ta odsuwana klawiatura jest do niczego. Sam telefon jest typowo cegłowaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

F2 niedługo bedzie pierwszy polski test. To sobie poczytacie.

 

A player fajny. Narzekac sie nie da. Choc bardziej czekam na D2 (w Polsce koniec stycznia / polowa lutego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za player D2 ? Bo patrzę na stronę iAudio i nie mogę go znaleźć:/ :blink:

 

Ja chyba planuje kupno iAudio F2 ;-)

 

Przyznam że bardzo mi się spodobał ten player,tylko poczekam aż troszkę zejdzie z ceną do 450 zł (jakiś rok <_< ?) , co prawda chciałem kupywać F1 ale już nie znajdę tego odtwarzacza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za player D2 ? Bo patrzę na stronę iAudio i nie mogę go znaleźć:/ :blink:

Patrz na http://www.cowonglobal.com

D2 ma osobny wątek, tam czytaj. Jest zarąbisty!

[edit]

Cowon się do niego nie rzyznaje oficjalnie, ale na targach pokazywali, więc teraz tylko czekać na premierę rynkową.

[/edit]

Ja chyba planuje kupno iAudio F2 ;-)

Telefon z 9-oma przyciskami, daj spokój! :lol:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz na http://www.cowonglobal.com

D2 ma osobny wątek, tam czytaj. Jest zarąbisty!

[edit]

Cowon się do niego nie rzyznaje oficjalnie, ale na targach pokazywali, więc teraz tylko czekać na premierę rynkową.

[/edit]

 

 

A tego D2 nie mogę znaleźć,może podaj po prostu linka :P

 

Ja chyba planuje kupno iAudio F2 ;-)

 

Telefon z 9-oma przyciskami, daj spokój! :lol:;)

 

Przyciski przyciskami ale głównie chodzi mi tu o jakość dźwięku,ma nadzwyczaj dobrą podobno a i moc jest zadowalająca jak dla mnie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności