Skocz do zawartości

Press F2 To Hear The Sound!


Stratos

Rekomendowane odpowiedzi

I jak zwykle Mr. Stratos daje wam sneak peak :lol: ehehehe nowego Player'a koncernu Cowon.

f2_zoom03.jpg

f2_zoom01.jpg

f2_zoom13.jpg

 

Multimedialna prezentacja pod tym linkiem

Ficzery iAudio F2 to

Wyswietlacz 260,000 colorow TFT 128x160 pixeli 1.3 calowy

Pojemnosc do 2 GB flash,

Wejscie do nagrywania line in

22 godzinny playback audio w formatach MP3, WMA (z DRM 10) , WAV, OGG (q10) Vorbis i FLAC (0-8)

Playforsure

Video: 15 FPS , jpeg i text

Waga 39-grams....

Wymiary 34.4 x 72.9 x 16.7-mm,

Radio Fm i dyktafon

Moc wyjsciowa: 30+30 mW z 16 Ohm na sluchawkach

The s/n ratio is 95 dB and the player supports both UMS and MTP.

Przewidywana cena $187.

f2_zoom07.jpg

f2_zoom22.jpg

f2_zoom24.jpgf2_zoom11.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiłem że się pojawi :) więc raczej szoku nie ma że się pojaiwł :)

 

 

weług mnie jest sliczny :) i całe szczescie z poprzendiak zachował tylko niespotukana stylistke, a cała reszta się zmieniła.

 

 

przypomne że premiera planowana jest na koniec paździenrika. w Polsce może pojawi się jeszcze w tym roku - ale to nic pewnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podstawa desingu jest jak dla mnie własnie F1, ktore zostało przez DaDam ostro przerobione. Jest to mistrzowsko rewelacyjne ;D

 

OK. Co do designu to mnie sie podoba.

 

Ale to jest kolejne wcieleniu U3 ;)

 

Wszystkie parametry techniczne i mozliwości są takie same.

Różnica na plus to brak joy-a z tą słynną skłonnością do chwilowych pomyłek (góra, dół).

 

Klawiatura a-la komórka jet fajna ale nie wiem, czy ci użytkownicy, którzy preferują noszenie w kieszeniu i nawigację 'na oślep' będą zadowoleni.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze, co pomyślałem, to "U3 w innej obudowie". Wyglądu mu odmówić nie można, ale już U3 był przebajerowany, a F2 to za dużo opcji (popatrzcie na menu). Niedługo będzie wbudowana komórka <_< . Wyglądu nie można mu odmówić, prostą nawigacje widać gołym okiem, ale czy nie mogliby wsadzić większej baterii? A design jest przepiękny. Najbardziej mi się podoba ekran: jest optycznie zwiększony, ale nie przez dodanie badziewnych luster naokoło (T10, X5 itd) a przez odchodzenie obramówki. Tylko troche odeszli od wyścigowego designu i z F1 spadli do F2 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiłem że się pojawi :) więc raczej szoku nie ma że się pojaiwł :)

Tak mowisz tylko nie chcesz nam szczegolow powiedziec <_<;)

 

hmm mi sie podoba bardziej teraz, niz gdy pisalem posta :D moje i5 uwielbiam za to ze moge zmieniac wszystko w kieszeni bez wyjmowania wiec mysle ze ten tez by mi sie nadal, tak poza tym to.. powinien mnie cowon zatrudnic w dziale marketingu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada swietnie:) Miejmy nadzieje ze nie okaze sie to jakas totalna kicha porazka i klapa. Jesli bedzie gral tak samo jak wyglada to ahhhh:) Miejmy nadzieje ze ktos go dostanie w swoje lapki i czym predzej go przetestuje i wypowie sie na tym jakze genialnym forum:)

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generlanie jak by Cowon do playera wbudował komorke - to akurapt przeciw temu nie miał bym NIC. Jesli komorka była by jeszcze tak dobra jak np. Nokia czy SE to mistrz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generlanie jak by Cowon do playera wbudował komorke - to akurapt przeciw temu nie miał bym NIC. Jesli komorka była by jeszcze tak dobra jak np. Nokia czy SE to mistrz :)

 

 

Sam nie wiem, ale wydaje mi sie, ze jest ciezko zrobic bardzo dobrą komórkę (jednak takie koncerny jak NOKIA mają wiele lat doswiadczen) jak i cięzko doskonale grający player.

 

Ciekaw jestem, czy NOKIA mp3 do komorek projektuje sama, czy weszła w jakąś współpracę ?

 

Nie ma co ukrywac, ze cos ala NOKIA N70 ale z 2xwiekszym ekranikiem, 4 GB na pokładzie, odtwarzanie muzyki i podzespoly do tego na poziomie iRiver lub iAudio -> byłoby kuszącą propozycją.

 

Do tego "dokanałowki" z wbudowanym mikrofonem O_o.

 

Słuchac płyty w doskonalem jakosci, muzyka sie scisza i masz do wyboru -> zawiesic ja i odebrac połaczenie, lub odebrac telefon ze sciszoną muzyką "w tle" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem, ale wydaje mi sie, ze jest ciezko zrobic bardzo dobrą komórkę (jednak takie koncerny jak NOKIA mają wiele lat doswiadczen) jak i cięzko doskonale grający player.

 

Ciekaw jestem, czy NOKIA mp3 do komorek projektuje sama, czy weszła w jakąś współpracę ?

 

Nie ma co ukrywac, ze cos ala NOKIA N70 ale z 2xwiekszym ekranikiem, 4 GB na pokładzie, odtwarzanie muzyki i podzespoly do tego na poziomie iRiver lub iAudio -> byłoby kuszącą propozycją.

 

Do tego "dokanałowki" z wbudowanym mikrofonem O_o.

 

Słuchac płyty w doskonalem jakosci, muzyka sie scisza i masz do wyboru -> zawiesic ja i odebrac połaczenie, lub odebrac telefon ze sciszoną muzyką "w tle" :lol:

 

Ho ho. To jest baardzo odległa przyzłość. Pewnie każdą z tych opcji producent (byle jaki) wprowadzałby pojedynczo i każdą użytkownicy podnieciliby się. 2x większy ekranik. i wszyscy wooooooow, ale ekran. 4 GB na pokładzie (oczywiście chodzi o flash) i wszyscy wooooow ale duzo miejsca w komie. I tak w nieskończoność.

 

Zresztą to by było zbyt wiele. Z niczego nie musiałbyś rezygnować. A tak - zawsze jest coś czego twój player nie ma. Wtedy nie byłoby takiego problemu :lol::D:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generlanie jak by Cowon do playera wbudował komorke - to akurapt przeciw temu nie miał bym NIC. Jesli komorka była by jeszcze tak dobra jak np. Nokia czy SE to mistrz :)

 

 

Sam nie wiem, ale wydaje mi sie, ze jest ciezko zrobic bardzo dobrą komórkę (jednak takie koncerny jak NOKIA mają wiele lat doswiadczen) jak i cięzko doskonale grający player.

 

Ciekaw jestem, czy NOKIA mp3 do komorek projektuje sama, czy weszła w jakąś współpracę ?

 

Nie ma co ukrywac, ze cos ala NOKIA N70 ale z 2xwiekszym ekranikiem, 4 GB na pokładzie, odtwarzanie muzyki i podzespoly do tego na poziomie iRiver lub iAudio -> byłoby kuszącą propozycją.

 

Do tego "dokanałowki" z wbudowanym mikrofonem O_o.

 

Słuchac płyty w doskonalem jakosci, muzyka sie scisza i masz do wyboru -> zawiesic ja i odebrac połaczenie, lub odebrac telefon ze sciszoną muzyką "w tle" :lol:

Ty Ogórku, to jesteś chyba wymarzoną "grupą docelową " wszystkich producentów sprzetu grającego. :D

 

Pewnie dlatego że jak sobie coś wymyskisz upatrzysz i kupisz , to pozniej my "zewnątrzsterowni" forumowicze podchwytujemy od Ciebie, jak nieprzymierzając kaczki posłusznie biegające za kwoką.

 

Jesteś po prostu liderem opinii ( dobrze że nie agantem wpływu ;):D ) - więc nie dziwi fakt

mnie to że ledwo wypowiedziałeś życzenie pod adresem Nokii - a już jest -komórka z 8GB (N 91 8GB)

(MP3, AAC , AAC+, eAAC+, WAV, M4A, WMA-DRM, tuner FM (duża- )113,1x55,2x22mm 165g.

Cena około 700 EUR. ;)

nokia-n91-1.jpg

 

 

A żeby nie było, że zaśmiecam temat o F 2 Nokią - to link do nowego testu tego playera . :)

 

---->>>http://ihome.iaudio.com/iaudio_board/zerob...=84&bmenu=B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F1 byl genialny, U3 tez ale to.....

F1 moim zdaniem był brzydki, no ale U3 już bardzo ładny. Naszczęscie następca ''formuły jeden'' jest o wiele ładniejszy. Coś nowego pokazali :)

 

A jeszcze odnośnie tej Nokii.. to ona mi sie bardziej podoba niż F2 :)

ciekawe ile kosztuje i ile wytrzymuje bateria :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności