Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

MONSTER BEATS SOLO HD ORYGINALNE CZY PORDÓRBKI ?


Busiex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukałem ostatnio na allegro monster beatsów ( tak wiem że 3/4 to podróbki), dlatego przejrzałem poradniki jak rozróżnić nawet po pudełko oryginal od podróby. Ostatnio natknąłem się na aukcję gdzie gość sprzedawał beatsy za 369 zł i poszły 3 sztuki. Chciałem kupić ale nie zdążyłem. Dziś wystawił te same słuchawki tyle, że za 269.

http://allegro.pl/show_item.php?item=2845890867&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

Może ktoś ocenić czy to sa oryginalne czy podróbki, bo wg pudełka i zawartości wyglądają na oryginały.

Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre podróbki. A tak w ogóle. Czy gdzieś na aukcji pisze, że są oryginalne? Są oryginalnie zapakowane, a to różnica i to duża.

 

edit: Osobiście gdybym chciał beatsy, kupiłbym właśnie takie dobre podróbki, bo po co przepłacać. A może i zagrają lepiej.

Edytowane przez rudi40
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak wiem, gość wystawiał poprzednią aukcję która była taka sama i napisał że mają numer seryjny tyle że za 369 zł. Tutaj juz tego nie napisał, ale wysłałem mu maila bo te ze zdjęcia sa oryginalne 100 procent tylko jeśli mi odpisze ze mają numer seryjny ( a raczej nie ) to można się zastanowić.

A co sądzicie o tych ?

http://allegro.pl/show_item.php?item=2845890867&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

Sprzedający odpisal mi na maila, ze posiadają numer seryjny, więc wydaje mi się, ze to powinny byc 100 procent oryginały, jak myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej się pomódl, żeby Człowiek - Owca nie natknął się na ten topic ^^

 

Nie ma i nie będzie oryginalnych beatsów w tej cenie, a numer seryjny można skopiować z oryginałów i powtórzyć na jednej taśmie 10000000 razy, żadna gwarancja.

 

A na przyszłość pytaj tutaj: http://forum.mp3store.pl/topic/31996-rozpoznajemy-oryginalnosc-sluchawek/

Edytowane przez Szalone Mango
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze to skoro nie znajdę to trudno, więcej i tak już nie wydam na słuchawki. To znacie jakieś do ok. 300 zł, ale mogę dorzucić z odłączanym kablem ( tak jak w beatsach ) ? Służyły by mi do słuchania w domu oraz np. w autobusie. Słucham różnych gatunków, ale głównie rap,rock

A o co chodzi z Człowiekiem- Owcą :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może i naiwne :P, ale czytałem trochę artykułów porównujących oryginalne od podróbek i według tego wychodzi, że są oryginalne, ale skoro nie to trudno :P

Podrabiających i podróbek jest zatrzęsienie. Są podróbki zrobione mniej starannie za kwoty <100zł i są takie gdzie w fabryce przyłożyli się do numerów seryjnych i pudełek. Sądzisz, że ktoś robi prezenty innym sprzedając słuchawki warte ok 1kzł za 1/3 ich ceny? Druga sprawa to gwarancja: w UE obowiązuje 24 m-ce gdzie producent może dać min 12 mcy, ale przez kolejne 12 odpowiedzialność ponosi sprzedawca - czyli w przypadku tych aukcji kto?? Jeśli zależy ci po prostu na beatsach to kup jakiekolwiek, a jeżeli na jakości dźwięku to zrezygnuj z MB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności