Jump to content

Creative Fatality HS - uszkodzona wtyczka/kabel

Recommended Posts

Witam.

Posiadam sluchawki Creative Fatality Gaming HS.

Mam z nimi taki oto problem, ze zaleznie od tego jak ulozy sie wtyczka (duzy standardowy jack), a konkretniej wychodzacy z niej bezposrednio kabel, to sluchawki albo dzialaja obie, albo lewa, albo prawa, albo wcale, albo tez slychac przytlumione dzwieki, bez wokalu itd. Przy okazji jak sciszam/przyglaszam tym panelem przy sluchawkach, to trzeszczy strasznie, wiec moim zdaniem problem jest z kablem przy tym panelu oraz na koncu wtyku.

Czy jest ktos, kto moglby sie tym zajac we Wroclawiu, albo jakos mi pomoc?

Pozdrawiam.

Edited by hycopodlogebec

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By majkel
      Sprzedam wzmacniacz słuchawkowy Headonic Basic z zasilaczem w komplecie. Najbardziej popularny set. Obudowa niebieska, gałka czarna, ale może być też srebrna, zielona dioda świecąca. Sprzęt nowy, grał kilka godzin. Cena 1799zł

Sprzedam również parę interkonektów Chocolate RCA długość 1m. Pudło firmowe w komplecie. Staż podobny jak wzmacniacza powyżej, stan jak nowe. Cena 1399zł

Jeszcze kabel USB Optimal wersja 3.0 beta, długość 1m sprzedam za 249zł, a o długości 1,3m za 299zł. Kolor tych kabli jest czerwony. Do tego Extreme v2 2m za 499zł. To był mój egzemplarz używany kilka miesięcy, z tym że prawie nie przepinany w tym czasie.

Filtr sieciowy wpinany przed laptopa sprzedam za 299zł. Wyraźnie poprawia zwłaszcza wysokie tony przy używaniu komputera jako hosta USB.

DVD harman/kardon DVD 25 przerobiony według aktualnej wersji - jedna ze sztuk do wyboru:
      - mocno używana, lekko podrapana, poskręcana nadwymiarowymi śrubami - 984zł
      - w stanie idealnym, prawie jak nowy - 1968zł

Combo słuchawkowe, o którym więcej w innym ogłoszeniu - 4999zł brutto. Możliwość customizacji np. o wyjście liniowe wprost z DACa. Po dodaniu ich to będzie killer w tej cenie, nawet innych killerów z killerskimi zasilaczami dokupionymi.  

Zestawy / bundle:
      Z combo dowolny kabel USB 99zł taniej
      Headonic + IC Chocolate + DVD gorszy stan (funkcjonalnie bdb) - 3999zł
      Headonic + IC j.w. + DVD ideał - 4900zł - dream team do słuchania CD na słuchawkach poniżej 5000zł
      Zakup combo z odbiorem osobistym za gotówkę rabat 10%. Można przysłać kolegę, nie trzeba osobiście. Opcja tylko z paragonem (nie FV).

Koszt wysyłki na pojedyncze przedmioty 15zł InPost ubezpieczony lub DPD.

• By killwasi
      Na sprzedaż kilka kabelków do HD600 itp

1. Niebieski pleciony:
      HSPC -> Jack 6.3 mm Długość całkowita: 1.6 m Długość rozgałęzienia: 25 cm Rodzaj splittera: pleciony nielutowany cena: 150 PLN Kabelek mojej roboty na bazie Canare. Sprzedaję bo mam kilka takich samych różniących się jedynie kolorem oplotu. Wymiary chyba nietypowe, bo robione pod moje wymagania.  
      Czarny odpinane rozgałęzienie:
      HSPC -> Jack 3.5 mm (female) Długość całkowita: 35 cm cena: 50 PLN Kabelek mojej roboty na bazie Canare. Pozwala na podpinanie dowolnych kabli jack 3.5 mm. Zrobiłem go sobie eksperymentalnie, no i jest bardzo spoko, ale nadal wolę zwykłe grube sznury  
      Czarny prosty:
      HSPC -> Jack 3.5 mm Długość całkowita: 2 m Długość rozgałęzienia: 35 cm Rodzaj splittera: Y lutowany cena: 100 PLN Kabelek nie mojej roboty, ale też na Canare. Używany był raczej bardzo sporadycznie.  

Preferuję paczkomat, ale mogę też wysłać PP.
    • By BizoNx654
      Witam!

Mam problem z doborem słuchawek, muszą być z MediaExpert niestety, ponieważ używałem PIONEER SE-QL2TB i oddaje je już 2 raz na gwarancję, chcę dopłacić i kupić coś porządnego, jakość dźwięku mnie bardzo zadowalał jeśli chodzi o te Pioneery, tak naprawdę gdyby nie kabel który jest średniej jakości to znów bym je wziął do siebie.
      Oczekuję dobrej jakości dźwięku, mocnego basu i generalnie wyciszenia. 
      Byłbym bardzo wdzięczny jeśli polecili byście coś z tego sklepu, nie zwrócą mi kasy tylko muszę wymienić na inne tak działa ten sklep niestety.
    • By _deJay
      Z moich MSR7 od pewnego czasu odchodzi skóra z pałąka i padów. Pady udało mi się wymienić na całkiem niezłe chińskie zamienniki, do pałąka kupiłem materiałową nakładkę. (coś w ten deseń)
      Założenie nakładki niestety mocno odbija się na wygodzie użytkowania.
      I tu pojawia się moje pytanie, czy we Wrocławiu jest gdzieś możliwość wymiany obicia pałąka?
    • By Jcob -_-
      Część. Szukam dobrego kabla do słuchawek jack 2,5mm na jack 3,5mm. Na allegro znalazłem parę, ale były raczej niemarkowe i boje się o ich jakość. Z góry dzięki za pomoc.  
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy