Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

 

Poszukuje słuchawek zamkniętych do poruszania się po mieście. Do tej pory używałem CAL'i i przyznam szczerze, że podobała mi się ich bassowa charakterystyka. Wymagam: szczegółowego dźwięku, mocnego, punktowego bassu, wyrazistego środka i góry. Zależy mi na dobrym odbiorze gitary, wokalu oraz perkusji. Wszystko przedstawione na szerokiej scenie lecz nie rozlazłe. Głównie słucham rocka i metalu (RHCP, Scorpions, Sabaton, Korn, Led Zeppelin,AC/Dc, Pendragon, itp.) Nie lubię gdy któreś pasmo wybija się znacząco ponad resztę. Źródło jakiego używam to głównie Samsung Galaxy S2 lecz mogę rónież wskrzesić mojego S:Flo 2 jeśli miałoby to znacząco podnieść komfort słuchania. Muzykę posiadam i we FLAC'ku i w MP3 (320 kb/s). Dobrze jeśli konstrukcja słuchawek byłaby wokółuszna lecz nauszne też są mile widziane. Bardzo ważny jest komfort ponieważ słuchawki będą używane przez długi czas bez przerwy. Do tej pory używałem ww. CAL'i oraz Senków HD555 i szczerze powiedziawszy bardziej podoba mi się brzmienie Creativów. Zależy mi by zmieścić się w kwocie 400 zł lecz jestem w stanie niewiele powiększyć fundusze. Z wielką chęcią rozpatrzę wszelkie propozycje :)

 

P.S. Preferuje ciepłe brzmienie.

 

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności