Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Monster Beats by Dr.Dre Tour vs Beats z zestawu HTC SENSATION XE/XL


Rekomendowane odpowiedzi

Czy wie ktoś jak duża jest różnica w jakości dźwięku miedzy słuchawkami Beats dodawanymi do np. htc sensation xe/xl są to chyba iBeats a Beats tour? Jestem posiadaczem słuchawek od HTC i jestem zachwycony jakością dźwięku i chciałbym się przerzucić na tour więc byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi pomógł. Z góry dziękuje za pomoc

:)

 

HTC-Sensation-XE-s%C5%82uchawki.jpgBeats+1.jpg

Edytowane przez cyrul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum raczej nie usłyszysz pochlebnych opinii o tych produktach. Tak w ogóle, jeśli jesteś zachwycony jakością dźwięku to po co chcesz się przerzucać na jakiś inny model?

 

Swoją drogą za te słuchawki dostałbyś kupę hajsu. Przejdź się do jakiegoś sklepu, odsłuchaj kilku modeli innych firm, nawet z niższej półki cenowej. Bardzo prawdopodobne, że też będziesz zadowolony, a dodatkowo będziesz mieć sporo kasy w kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce się przerzucić ponieważ wydaje mi się że tour są lepsze ale jeśli ktoś wie gdzie można sprawdzić te słuchawki to byłbym wdzięczny a co do kasy to jest to trochę sporo ale na muzykę mi nie szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby te słuchawki były ****owe to by ich nikt nie kupował podejrzewam że nigdy nie miałeś styczności ze słuchawkami beats tak jak pisałem jestem zadowolony ze swoich beatsów tylko zastanawiam się czy kupić tour i nie chce ich kupić dla lansu -_- to samo można powiedzieć o iPhone bo przecież można znaleźć dużo lepszy smartphone w tej cenie a mimo to chcesz go mieć, ja nie potrzebuje głupich odpowiedzi tylko wypowiedzi osoby która ma lub miała te słuchawki

Edytowane przez cyrul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce się przerzucić ponieważ wydaje mi się że tour są lepsze [...]

Wydaje ci się, że są lepsze? Czyli słuchałeś? A może po prostu strzeliłeś?

Kolega ci napisał, że nikt raczej na tym forum nie poleca tych słuchawek (jednych i drugich).

Co do iPhone... Osobiście nie znam lepiej grającego telefonu. I sądzę, że się czepiasz.

Co do słuchawek to nie słuchałem, ale pewnie bym nie kupił bo cała seria zbiera negatywne opinie.

I jak chcesz mieć dobrze grające słuchawki to kup inne, chyba że mają wyglądać to weź te które ci się podobają z wyglądu skoro pasuje ci jak grają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby te słuchawki były ****owe to by ich nikt nie kupował podejrzewam że nigdy nie miałeś styczności ze słuchawkami beats tak jak pisałem jestem zadowolony ze swoich beatsów tylko zastanawiam się czy kupić tour i nie chce ich kupić dla lansu -_- to samo można powiedzieć o iPhone bo przecież można znaleźć dużo lepszy smartphone w tej cenie a mimo to chcesz go mieć, ja nie potrzebuje głupich odpowiedzi tylko wypowiedzi osoby która ma lub miała te słuchawki

 

Gdybyś był mądry brałbyś pod uwage opinie ziomków którzy mają milion razy większe doświadczenie dźwiękowe niż ty.

To forum jest anty beatsowe( ponieważ bitsy kosztują 3x więcej niż są warte). Chcesz dobrych doków? Kup yamaha eph-100. Po odsłuchu i porównaniu do twoich bitsów szczęka Ci opadnie i prawdopodobnie zesrasz się z zachwytu jeśli ibeats Ci się podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po tych kilku postach dalej chcecie walczyć z klapkami przyklejonymi stale do oczu? Tu ewidentnie widać zapatrzenie w markę, szkoda nerwów. Też myślałem, że chociaż Beats Studio są warte cokolwiek. Myliłem się - dźwięk porównywalny do AKG K518.

Edytowane przez Adonis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że czy to w słuchawkach czy w modzie na androida jest nazwa beats to jest to gwarancja najlepszej jakości. xD

Cyrul wcześniej piszesz że mają ci podpowiedzieć te osoby które słuchawki miały w uszach, a po chwili sam piszesz że HTC jest lepsze od innych smarphone'ów nie mając z innymi pewnie styczności. Zresztą ten cały mod beats audio nie jest tylko na HTC.

Edytowane przez PushTheLimit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po tych kilku postach dalej chcecie walczyć z klapkami przyklejonymi stale do oczu? Tu ewidentnie widać zapatrzenie w markę, szkoda nerwów. Też myślałem, że chociaż Beats Studio są warte cokolwiek. Myliłem się - dźwięk porównywalny do AKG K518.

 

Uuuuuu Beats = K518 ? Coraz to nowszych rzeczy się można dowiedzieć od lokalnych audiofilów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co pamiętam, to Tour jest starszym modelem niż ibeats. Dawno temu, kiedy nikt poza entuzjastami audio nie słyszał o beatsach, był tu użytkownik Ksy, który co nieco napisał o nich na forum. Generalnie szału nie ma.

Jeśli aż tak zależy Ci na dźwięku, to może powiedz jakiej mniej więcej muzyki słuchasz. Za te 500zł możesz dostać kilka sensownych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że czy to w słuchawkach czy w modzie na androida jest nazwa beats to jest to gwarancja najlepszej jakości. xD

Cyrul wcześniej piszesz że mają ci podpowiedzieć te osoby które słuchawki miały w uszach, a po chwili sam piszesz że HTC jest lepsze od innych smarphone'ów nie mając z innymi pewnie styczności. Zresztą ten cały mod beats audio nie jest tylko na HTC.

 

Jeśli chodzi o to czy miałem styczność z innymi smartphonami to tak ponieważ mój ojciec ma komis i najbardziej mi odpowiadają jako odtwarzacze HTC ponieważ mają system beats audio który naprawdę poprawia jakość muzyki miałem już Sennheiser CX200StreetII tak zachwalane a nie były wcale takie dobre, miałem okazje sprawdzić htc sensation xe ze słuchawkami beats i byłem bardzo mile zaskoczony więc jeśli ktoś nie słuchał nigdy na beats to niech się nie wypowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://xtreme-mobiles.pl/product-pol-62-Beats-by-Dr-Dre-Beats-Tour-Czarne-bez-mikrofonu-.html

Oryginalne beatsy za 260zł a co do odtwarzacza to dozo lepsze są teraz HTC ponieważ mają system beats audio

 

W tym momecie kazdy wchodzi na serwisy aukcyjne, jutro do komisu i szuka HTC z beats audio !

 

Wysyłane z mojego RUBINA za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu napiszcie by kupił Toury zamiast się silić na dźwiękowe kazania. Cyrul będzie zadowolony bo ma lans i bauns, a wy będziecie zadowoleni, że rada była trafna - nie ma się nad czym zastanawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem...

 

Beatsy są jak Conversy. Zwykłe dobrze uszyste trampki, ze znaczkiem Converse i od razu cena idzie 10x do góry.

Beatsy z produktami Applea nie mają jakiegoś większego porównania, bo o ile jedne i drugie kosztują stosunkowo za dużo (Beatsy z 5x, a rzeczy Applea z 2x), to produkty z jabłkiem przynajmniej reprezentują wysoką.

 

Jak niw masz na co wydawać pieniędzy, to kup sobie te Toury. Jeśli Ibeatsy ci się tak podobają, to Toury pewnie będą jeszcze lepsze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek ze moze glupia powiem, ale jak chcesz dokino fajnej charakterystyce dzwieku i wygladzie to masz awei es 300m lub jbm mj900 do wyboru wyjdzie ci ponizej 50 zl mozesz sobie 3 sztuki sprawic.

 

Jak juz ktos kiedys napisal beatsy nie sa slabe, lecz cena nie jest proporcjonalna do jakosci. Jak ktos porownuje studio do k518 i mowi badziew to potem bedzie temat sluchawki nauszne do 200 i ktos powie k518.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, to było całkiem miłe szukanie i nawet udało mi się znaleźć tę wypowiedź:

 

 

Pierwsze wrażenia z "Beats by Dre In Tour"? Wykonanie świetne. Kabel szczególnie zasługuje na uwagę.

 

Trzeba dużej głośności, żeby zaczeły grać. Jak normalnie słucham na ~12-18, przy "Tour" musiałem rozkręcić playera dużo bardziej (~30-35). Nie czuje aby bas zalewał inne pasma... ale jeszcze muszę ich posłuchać troszkę.

 

Na teraz... czy dał bym za nie ~570 zł? Nie. A czy np. 200? Myslę, że tak, za akcesoria, wykonanie i może za pierwsze wrażenia brzmieniowe.

Ten cytat pochodzi z 2009 roku. Nikt tych słuchawek jeszcze nie znał poza entuzjastami audio. Nie było ich w teledyskach i żaden idiota nie pisał, że są beznadziejne, ani że doskonałe. Zrozumiałe, ze możesz się nimi zachwycać (ja się zachwycam słuchawkami za 20zł), ale to dlatego, że nie zdajesz sobie sprawy co teraz można dostać za tę kasę - za 200 a co dopiero za 500zł.

Wtedy za 200zł można było dostać JBL 220, sennki CX300, SM PL30, EX85... Jeśli wtedy znawca tematu wycenił je na 200, to teraz można by je wycenić nawet na połowę tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Toury, super sluchaweczki, +5 do wyglądu i +10 do wyrywania gimbusek

 

Żarty zartami, ale naprawdę w tej cenie jest cała masa lepszych modeli. Miałem Beatsy Pro, na szczęście za znacznie niższa cenę niz rynkowa, ale i tak trochę sie zawiodlem.

Edytowane przez wojtek22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Beatsy Solo HD, kupiłem je z czystej ciekawości, ale za dużo niższą cenę niż sugerowana, 100% oryginalne, z "legalnego" źródła. Nie było źle, ale przeszedłem się po jakimś czasie do M**iaMar**, bo tylko tam w mojej miejscowości mogę odsłuchać kilka modeli. Prawie wszystko grało lepiej od Solo HD, łącznie z PortaPro. Pomijam oczywiście kwestię izolacji w KPP. Nie wiem jak Tour, ale na twoim miejscu posłuchałbym też innych słuchawek…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności