Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe, 150-200zł


zajcen

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Moje Sennheisery px100-ii... cóż... zdechły. Tak po prostu. :P Miałem zamiar kupić kolejne, ale zacząłem myśleć o słuchawkach dokanałowych. Używam teraz jakichś starych, taniutkich doków Philipsa - grają gorzej, ale sama ich forma wydaje mi się praktyczniejsza od słuchawek nausznych. No i oczywiście pozostaje kwestia "otwartości" Senhheiserów - chyba czasami przeszkadzam ludziom w komunikacji miejskiej. :D

 

No i tutaj pytanie! Czy znajdę jakieś doki w podanym przedziale cenowym, które zapewnią mi lepszą jakość dźwięku od px100-ii, czy może takie poszukiwania są bez sensu? Aktualnie źródłem jest Motorola Defy, w przyszłości planuję zakup jakiegoś playerka (teraz niestety, studencka bieda :D ). Szukam słuchawek jak najbardziej uniwersalnych - muzyka od reggae, przez rock, metal, hip hop, folk, blues, jazz... wszystko wchodzi w grę. I prosiłbym, by dostępne były w polskich sklepach.

 

Wszelką pomoc docenię, panowie! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się

 

- do 150zł

- Odtwarzacz Iriver B20

- Muzyka: Post-Rocka, Post-Metalu, Sludge, Instrumentalu, Emo, Screamo, od czasu do czasu stary dobry trance datowany na 2000/03 rok

 

Szukam nowych słuchawek wcześniej przez kilka lat korzystałem z Creative EP-630. Na oku mam następujące modele.

 

Creative: Ep-630, EP-660(W sumie parametrami sie nie różnia od 630)

Soundmagic: E10, PL11, PL30, PL50

Jays: Two

JBuds J3, J2

JVC: HA-FX1x

Beyerdynamics: DTX41iE, DTX60

Denon: AD-C360

AudioTechnica: ATH-CIL303

Sennheisner: CX95, CX150, CX175, CX200S II, CX217, CX280, CX281, CX400

 

Co z wyżej wymienonych modeli byście polecili i dlaczego? a może zaproponujecie coś innego?

 

Dodam że na 630 słuchało mi się bardzo dobrze, wszystko dobrze grało bass też. Słucham głównie Post-Rocka, Post-Metalu, Sludge, Instrumentalu, Emo, Screamo, od czasu do czasu stary dobry trance datowany na 2000/03 rok, korzystam z odtwatrzacza Iriver B20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie padło jednak na

Cresyn C510E

 

 

- Rodzaj przetwornika: dynamiczny, 14,3 mm

- Impedancja: 32 Ohm

- Maksymalna moc wejściowa: 40mW

- Pasmo przenoszenia: 15-20kHz

- Długość kabla: 1,2m

- Złącze jack 3,5mm

- Waga bez kabla: 6,8g

- Czułość (SPL): 101db/MW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności