Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

FiiO E07K


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

No to teraz pytanie "to DAC or not to DAC". Gdybym nie miał w robocie takiego desktopowego złomu to pewnie bym odpuścił i wziął E11.

Słyszał ktoś to E7k? Różnica jakości amp'u E11 vs. E7/E7k jest znacząca (z tego co czytałem to trochę jak E6 vs. e11)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmując, że zdecyduje się na zakup Sennków HD25-1 II i będę ich używał z iRiverem S100, to lepszym rozwiązaniem będzie dokupienie do nich E07K czy E11?

Z czym wycisnę z nich najlepsze brzmienie? E07K mogę jeszcze podłączyć do kompa, ale biorąc pod uwagę tylko zastosowanie przenośne, myślicie, że z E11 zagrają lepiej?

Btw, u nas E07K kosztuje 300zł a nie 370zł. Nie wiem skąd Wy te ceny macie. :P
Ja na stronie widzę tylko E7 za 299 zł a nie E07K. :P Edytowane przez Strodus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senki mają wysoką skuteczność nie wiem po co AMP :)

 

Co do E7K to jak pisałem wyżej, to portable E10 z bajerami z E7, ot taka zapchaj dziura, nie wiem czy w ogóle jest sens wydawać taki sprzęt.

 

Szczególnie, że E10 od starego E7 jakoś specjalnie lepszy nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ośmielę się z Wami nie zgodzić, ale co ja tam wiem, ja słucham sprzętu a nie specyfikacji.

 

E7 ma naprawdę dobrą scenę, niezłą moc i bardzo przyjemną barwę. Ani E10 ani E11 nie szturchnął bym patykiem.

Mam nadzieję że nie skopali tego co dobre w tym E07K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie chodzi o to, że S100 będzie miał za mało mocy względem HD25. Chodzi mi po prostu o to, żeby wyciągnąć z nich jak najlepszy dźwięk na tym zestawie.

Dlatego wydaje mi się, że E07K z wbudowanym DACem powinien wypaść pod tym względem lepiej nieprawdaż? Czy źle rozumuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś Fiio E07K bardziej do mnie przemawia. Chyba go kupie, przetestuje z P30 i CAL! a potem dobiorę do niego jakieś nowe słuchawki, jeśli się sprawdzi oczywiście. :)

Mógłbym kupić nawet Fiio E17, ale nie wykorzystam wszystkich jego funkcji, więc bardziej opłacalny będzie w moim przypadku pewnie E07K.

Edytowane przez Strodus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napędza mi HD650, napędza mi K550 (żadna sztuka). Radził sobie praktycznie z każdymi poza Q701 które mu podałem. Znaczy mocy ma dość...

napędzić a wypełnić odpowiednio dźwiękiem to różnica... Te hd650 pewnie brzmiały kiepsko... E7 nie ma mocnego ampa to trreba przyznać a i sam tez nie nadaję się do słuchawek mniej skutecznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, dziwne to co piszesz, bo własnie mam na głowie te HD650, podpiętego FIIO E7 i na pewno nie brzmi to kiepsko. Fakt, FIIO dojechało do 52 w skali 60 stopniowej, ale jakość dziwęku jest naprawde dobra.

Chyba głuchnę na starość :P

A np. AK100 już sobie z tymi sennkami nie radzi. Jest max głośność, a dalej w słuchawkach cicho...

Edytowane przez Fatso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się zdecydować czy zamówić E07K czy E11. Dźwiękowo lepszy byłby pewnie E11, chociaż E07K mógłbym czasami podpiąć do lapka, bo mam jakąś śmieszną integrę. Wykonanie i czas pracy na baterii przemawiają na korzyść E07K. Jeśli chodzi o sam AMP to naprawdę jest taka przepaść miedzy nimi jak to niektórzy uważają? Jakoś nie mogę się przekonać do tego E11, mimo że jest mocniejszy.Nie zamierzam nim napędzać jakiś wielkich, studyjnych słuchawek. Ma to być sprzęt przenośny, czasami wspomagający lapka jeśli wybrałbym coś z DACem, chociaż nie jest to decydujące kryterium. Nie chce też ściągać jakiś alternatyw z Ameryki, za dużo z tym problemów i trwa znacznie dłużej.

Chciałbym żeby nowy AMP dodał trochę powietrza, muzykalności, może minimalnie sceny, ale nie zamulał słuchawek. Nie wiem czy E07K dałby rade, chociaż i tak będzie z pewnością lepiej jak na samym S100. Jak sądzicie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje blueme, chociaż ludzie maja pewnie jakieś porównanie do E7 a E07K jest od niego po prostu trochę lepszy (podobno). :P

E11 nie będzie grał ładniej, na pewno będzie mocniejszy, za to ładniej na pewno gra E7. I jeśli nie musisz napędzać jakichś trudnych słuchawek, to wogole bym się nie zastanawiał.
Ok dzięki. Mam nadzieje, że E07K nie będzie trochę za ciepły do słuchawek takich jak CAL!/P30/HD25, chociaż jest to pewnie po części kwestia ustawień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności