Jump to content
Oferta specjalna MP3Store.pl - Słuchawki dokanałowe i akcesoria KINERA, QUEEN OF AUDIO i CELEST nawet do 25% taniej! ×

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne 2 różne (?) pary.

Recommended Posts

Witam,

zwracam się dziś do Was z prośbą o małą pomoc.

Jako, że nadchodzi grudzień, a w nim poukrywanych jest mnóstwo okazji, postanowiłem sprawić sobie, oraz mojej lubej nowy słuchawki.

Obie pary powinny zmieścić się w około 400 zł. (mniej więcej po 200 na parę, z możliwymi wahaniami. ;) )

Po pierwsze potrzebuję słuchawek dla dziewczyny.

Grajek posiadany: Sansa Clip+

Muzyka słuchana: Wszelkiego rodzaju rock. (Red Hot Chilli Peppers, Godsmack, Gogol Bordello, Pearl Jam, Tool)

Szukam czegoś, co idealnie zgra się z tym playerem.

Dla siebie natomiast potrzebuję czegoś innego.

Grajek posiadany: Cowon D2+

Muzyka słuchana: Rock, Metal, Poezja Śpiewana, Folk, Klasyka (ogólnie spory eklektyzm, ale ostatnio przeważa Godsmack, Metallica, Kaczmarski, OST filmowe)

Wcześniej posiadałem k518DJ, po modach i kablowaniu grały naprawdę przyjemnie, ale komfort kilkugodzinnych sesji nie był zadowalający. Poza tym czas już dał im się we znaki.

Szukam pomocy w wyborze, najlepiej w miarę szybkim, gdyż czas nagli. Szczególnie zależy mi na czymś do Clipa.

pozdrawiam serdecznie

Wojtek

Edit:

Słuchawki, które wstępnie wpadły mi w oko.

- AUDIO-TECHNICA ATH-SJ11 BGR

- Philips SHL3000

- AKG 518

- CAL!

- Sony MDR-ZX600

* - Dziewczę ma mniejszą główkę, także myślę, że lepiej mogłaby poradzić sobie z K518.

- Drugą ważną kwestią dla mojej drugiej połówki są walory estetyczne, więc wszelkie kolosy i siermiężne cuda niestety odpadają.

Edited by Wajar

Ja bym radził zainteresować się słuchawkami typu Superlux hd661 albo Audio Technica sj55. Sam teraz szukam słuchawek do podobnej muzyki i te słuchawki mi coniektórzy polecali. Ogólnie polecam samemu poczytać jakieś recenzje + ew odsłuch zrobić jak masz mozliwosc

Już sporo czytałem, odsłuchy niestety średnio mogę wykonać. Za Soniaczami przemawia fakt, że kabel powinien być solidny, przynajmniej taki się wydaje. (A właśnie z kablami mamy największy problem zawsze. ;) )

Ważne jest też to, żeby Sansa Clip+ dawała radę napędzić takie słuchawki, gdyż do tej pory grała raczej cicho.

Ja właśnie zastanawiam się głównie nad zgraniem. Zwłaszcza, że wygląd mają naprawdę przystępny. :)

Ktoś posiada jakieś informacje jak ma się sprawa z kombinacją Sansy Clip+ oraz Cowona D2+ i tych Sony MDR-ZX600?

Aaa... i zapomniałem dodać, że słuchawki mają się sprawdzać i w domu i na zewnątrz. Komunikacja miejska, pociągi i autobusy również im mocno grożą.

Edited by Wajar

W miarę poszwędałem się po bezdrożach internetu i poczytałem o słuchawkach co tam się da. W tym momencie rozważam głównie dwa modele, Audio-technica sj55 oraz Sony ZX-600.

Stąd też nasunęły mi się jeszcze te pytania:

Czy ktoś z użytkowników testował je z wymienionymi wyżej grajkami?

Jak wypada porównanie ich jakości i wykonania?

W którym modelu kabel jest solidniejszy?

A wiecie może, gdzie w Krakowie można przesłuchać AT? Dziś w Saturnie udało mi się dorwać miłą Panią z ZX-600, całkiem przyjemne słuchawki, kabel robi wrażenie trwałego, a dźwięk... Miałem wrażenie, że brakuje im głębi K518, ale to może przez wszechobecny hałas, tumult i mój pośpiech.

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy