Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dla gracza do 150zł - po raz kolejny..


Dawko

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje za obszerną pomoc.

Zakupiłem Gamecony 380 i jestem zadowolony z zakupu :)

Nie zgadzam się z użytkownikiem, który twierdził, że słuchawki, które w nazwie mają przedrostek ,, game" są badziewne, bo wcale tak nie jestem wg. mnie. Sądzę tak, właśnie po tych Gamecon-ach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z użytkownikiem, który twierdził, że słuchawki, które w nazwie mają przedrostek ,, game" są badziewne,

 

Kłania się znajomość lektury "Mały Książe". Zanim zaczniesz się nie zgadzać, posłuchaj innych słuchawek (albo lepiej nie, nie słuchaj). To raz. Dwa to nie napisałem, że "badziewie" tylko że w słuchawkach z dopiskiem "game*" dopłacasz własnie za ten dopisek. Inaczej mówiąc masz przeciętnie grające słuchawki w cenie dobrych (albo bardzo dobrych) muzycznych. Wydając 100,- na słuchawki, lepsze jakościowo kupiłbyś bez dopisku "game*".

 

Niemniej życzę długiego zadowolenia z ich użytkowania, co oznacza również, że sugeruję wystrzegać się odsłuchów innych by to zadowolenie szybko nie minęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem, aby ktoś mi polecił lepsze od tych co mam aktualnie w tej cenie to milczałeś a teraz twierdzisz, że za te pieniądze można mieć lepsze...

 

I po co te pretensje? W poście nr 9 polecałem Philipsy SHM 6500, bo: cyt. "przerobiłem kilka modeli i żaden nie ostał się dłużej" (w domyśle do gier, bo wynika to z kontekstu). To Twój problem, że czytasz po łebkach, nieuważnie i nie pamiętasz co kto pisał. Wybrałeś Game_cośtam 380 i jak piszesz "jesteś zadowolony z zakupu". Zatem gratuluję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy użytkownicy, do nikogo nie ronię pretensji, broń Panie Boże. Jestem zadowolony z zakupu.

 

Nie będę zakładał nowego wątku, więc tutaj dopytam. Czy ktokolwiek miał do czynienia ze słuchawkami bezprzewodowymi z wbudowaną MP3jką? Chodzi o to, aby tylko je używać jakieś 10-20 min dziennie, w trasie telekomunikacją miejską. Więc nie musi powalać na głowę ani nic, używam dousznych słuchawek creativa EP510 i więcej nie potrzebuję. A na takie słuchawki co napisałem wyżej mogę wydać z 20 zł :)

Jak ktoś coś wie, to może napisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy użytkownicy, do nikogo nie ronię pretensji, broń Panie Boże. Jestem zadowolony z zakupu.

 

Nie będę zakładał nowego wątku, więc tutaj dopytam. Czy ktokolwiek miał do czynienia ze słuchawkami bezprzewodowymi z wbudowaną MP3jką? Chodzi o to, aby tylko je używać jakieś 10-20 min dziennie, w trasie telekomunikacją miejską. Więc nie musi powalać na głowę ani nic, używam dousznych słuchawek creativa EP510 i więcej nie potrzebuję. A na takie słuchawki co napisałem wyżej mogę wydać z 20 zł :)

Jak ktoś coś wie, to może napisać :)

 

Z całym szacunkiem ale za 20pln to możesz kupić bilet do kina (w promocji) a nie słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale na logikę pomyśl , najtanszy odtwarzacz który jako tako gra kosztuje 45 zł , najtansze słuchawki które jako tako grają kosztują np 20 zł co daje 65 zł , to teraz pomyśl jaki poziom reprezentuje 2w1 upchane w cienkim pałąku ? Tu nawet nie potrzeba naszej pomocy tylko trochę świeżego spojrzenia na sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , będzie grało dwa razy gorzej. Dźwięk będzie wycofany , cichy i będzie czasami charczało. Miałem kiedyś styczność z tym gniotem , znalazłem coś takiego na siedzeniu w autobusie. Nie zawracaj sobie tym syfem głowy , wolałbym za 20 zł dwie paczki ptasiego mleczka niż to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptasim mleczkiem nie posłucham muzyki! Zależy mi na takim tanim sprzęcie, a konkretnie na bezprzewodowych słuchawkach, bo kable mi się plączą to raz ,a dwa zamarzają i są sztywne i nie mogę ich ułożyć, a na kasie nie śpię...

Edytowane przez Dawko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci doradzę, zrób sobie żeński wtyk w słuchawkach o ile będzie taka możliwość, taki krótki kabelek kilka cm i tam 2x męski wtyk i odtwarzacz przyczep sobie do słuchawek. Co prawda w 20 zł się nie zmieścisz, ale w 40-50 może... I grać pewnie by grało fajnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności