Skocz do zawartości

Głośniki 2.0 do 300 zł


4Trance

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuje dobrych głośników 2.0 do komputera. Zależy mi na tym żeby bass nisko schodził i żeby był głęboki. Ogólnie słucham muzyki klubowej (dubstep,house,dnb) ale czasami też zdarzają się lekkie utwory gitarowe :) Ale czego ja oczekuje za 300 zł...

Aktualnie korzystam z głośników od wieży SONY :| i te kolumny posiadają płaski bass.Chcę to zmienić.

Posiadam kartę dźwiękowa ESI JULI@ a do tego wzmacniacz RENKFORCE SA 9120 więc dźwięk jakiś jest ;]

Dajcie jakieś propozycje z allegro. Zastanawiam się nad JVC S-P33.

Pamiętajcie,do 300 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

microlab solo 2c
Modecom MC-HF40

z tego co widzę,to mają swoje zasilanie.Nie potrzebne mi to jest,bo mam wzmacniacz..

Te głośniki są dla mnie za małe ;D Wiem,że jak ktoś rzuca hasło "komputerowe" to często są takie małe głośniczki ;) ale nie o to mi chodzi.

Mam takie:(bez wieży)

small.jpg

i szukam czegoś podobnego,dlatego też podałem JVC S-P33 bo są podobnej wielkości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladasz ~~ 80 zl i masz tej wielkosci Modecomy HF 60 :) i imho beda warte swojej ceny bo waza 19 kg :D no i dobre opinie i wgle :D i jeszcze z tego co wyczytalem, to przy dobrym zasileniu daja niezlego kopa :)

Mozesz tez jeszcze sledzic moj temat, bo mam dosyc podobny ;)

Edytowane przez sklerotyk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh,co masz na myśli dobre zasilenie? ;]

te modecomy mają swoje zasilanie a mi chodzi o to,żeby wzmacniacz RENKFORCE zasilał głosniki. Mój wzmacniacz nie może zasilac tego modelui...po prostu nie ma takiej opcji i możliwości. Proszę o inne propozycje głośników.Mają to być po prostu głośniki podstawkowe :)

Edytowane przez 4Trance
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczaj się na allegro na używane kolumny podłogowe, czasem można trafić dobry sprzęt. Sam kupiłem quadrale all-craft 4000 za 200zł w pełni sprawne (teraz pojawiają się za 400-500zł) i służą mi już 4 bądź 5 rok i jestem z nich bardzo zadowolony. Nikt nie był w stanie praktycznie nic na ich temat powiedzieć, więc zaryzykowałem i nie żałuję. Każdy kto je widzi i słyszy jest pod wrażeniem. Jeżeli masz okrojony budżet to nie szukaj tego co polecają, bo zwykle jest to popularny i przez to drogi sprzęt (przykład CAL!, które po pochlebnych recenzjach zdołały zdrożeć przeszło o 100%), tylko używany, zapomniany sprzęt. Jeżeli wybierzesz takie rozwiązanie to licz się z tym, że mało kto będzie Ci w stanie pomóc

Edytowane przez Lorden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności