Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] słuchawki nauszne i karta dźwiękowa (razem do 400-500 zł)


arekdbz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Planuję zakup słuchawek nausznych do 200 zł do PC (ewentualnie 300 jeśli będzie to konieczne). Słucham głównie wszelkich rodzajów metalu i rocka, dużo gram i ogólnie potrafię 12h przed kompem przesiedzieć. Z recek wyczytałem, że pod względem dźwięku w tej cenie najlepsze są CAL! jednak z opinii użytkowników wiem, że są niewygodne. Choć to akurat kwestia zależna od osobnika. Wymagane jest aby mieściły mi się w środku całe małżowiny (akurat nie mam dużych uszu). Oprócz CAL! wynalazłem jeszcze PIONEER SE-M285TV i JVC HA-M750. Dodam jeszcze, że w związku z tym iż będą używane przy PC to wypadało by aby kabel był w miarę długi i gruby (tu CAL leży i kwiczy).

 

No i sprawa karty dźwiękowej czy też wzmacniacza. Obecnie mam integrę na MSI z77a-g43 a więc ostatni realtek '97. Tutaj budżet już na pewno do 200zł. Karta może być wewnętrza lub zewnętrza. Tutaj na myśl mi przychodzi Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro. Czy może lepiej zastosować jakiś wzmacniacz typu FiiO ? Tylko nie do końca wiem jak to działa. Czy jest on podłączany do kart dźwiękowej czy na USB ? Podsumowując czy sam przetwarza dźwięk i nie wymaga innych urządzeń.

 

W przypadku jeśli na prawdę warto dopłacić powiedzmy te 50-70 zł do słuchawek ze względu na choćby komfort to również jestem skłonny wysłuchać propozycje.

 

Edit: właśnie wynalazłem Takstar Hi-2050. Recki są co najmniej pozytywne. Można je gdzieś w Polsce dostać ?

Edytowane przez arekdbz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności