Jump to content

Jaka wtyczka do rejackingu 4 pinowa, na słuchawki z mikrofonem

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By majkel
      Sprzedam wzmacniacz słuchawkowy Headonic Basic z zasilaczem w komplecie. Najbardziej popularny set. Obudowa niebieska, gałka czarna, ale może być też srebrna, zielona dioda świecąca. Sprzęt nowy, grał kilka godzin. Cena 1799zł

Sprzedam również parę interkonektów Chocolate RCA długość 1m. Pudło firmowe w komplecie. Staż podobny jak wzmacniacza powyżej, stan jak nowe. Cena 1399zł

Jeszcze kabel USB Optimal wersja 3.0 beta, długość 1m sprzedam za 249zł, a o długości 1,3m za 299zł. Kolor tych kabli jest czerwony. Do tego Extreme v2 2m za 499zł. To był mój egzemplarz używany kilka miesięcy, z tym że prawie nie przepinany w tym czasie.

Filtr sieciowy wpinany przed laptopa sprzedam za 299zł. Wyraźnie poprawia zwłaszcza wysokie tony przy używaniu komputera jako hosta USB.

DVD harman/kardon DVD 25 przerobiony według aktualnej wersji - jedna ze sztuk do wyboru:
      - mocno używana, lekko podrapana, poskręcana nadwymiarowymi śrubami - 984zł
      - w stanie idealnym, prawie jak nowy - 1968zł

Combo słuchawkowe, o którym więcej w innym ogłoszeniu - 4999zł brutto. Możliwość customizacji np. o wyjście liniowe wprost z DACa. Po dodaniu ich to będzie killer w tej cenie, nawet innych killerów z killerskimi zasilaczami dokupionymi.  

Zestawy / bundle:
      Z combo dowolny kabel USB 99zł taniej
      Headonic + IC Chocolate + DVD gorszy stan (funkcjonalnie bdb) - 3999zł
      Headonic + IC j.w. + DVD ideał - 4900zł - dream team do słuchania CD na słuchawkach poniżej 5000zł
      Zakup combo z odbiorem osobistym za gotówkę rabat 10%. Można przysłać kolegę, nie trzeba osobiście. Opcja tylko z paragonem (nie FV).

Koszt wysyłki na pojedyncze przedmioty 15zł InPost ubezpieczony lub DPD.

• By CrazyMug
      Witam,
      poszukuje mikrofonu studyjnego którego głównym użytkiem będzie rozmowa oraz chciałbym wydobywać z niego głębokie dźwięki ponieważ chciał bym się nauczyć beatbox, nie mam zielonego pojęcia na co zwrócić szczególną uwage i jaki rodzaj mikrofonu użyć, czy powinien być dynamiczny czy raczej pojemnościowy. Za wszystkie odpowiedzi dziękuje, jestem lilakiem wiec tez bym prosił o jakieś mniej więcej przedstawienie dlaczego ten model a nie inny :D 
      Pozdrawiam
    • By AdoeM
      Witajcie moi drodzy
      Poszukuje dokanałowek do słuchania muzyki jadąc komunikacja miejską.
      Do tego nachodzi zima więc fajnie jakby zakładając czapkę zimowa nie wciskaly się do kanału sluchowego i powodowały tym dyskomfort.
      Podejrzewam więc, że muszą być w miarę małe nie wystające kilku przetwornikowe KZ krowy :E
      Do tego pilot który współpracuje z tel z androidem 

Gatunki jakie słucham to głównie muzyka elektroniczna od dynamicznej po spokojną oraz rap. 
      Głównie zależy mi na dobrej scenie, basie oraz w miarę wyrównanym paśmie - nie chce żeby sybilanty mi kuly uszy a basy tlumily średnicę.
      Mówiąc wyrównane nie mam  na myśli liniowej charakterystyki częstotliwości bardziej coś jak monitory studyjne jednak z nutką funu 
      Raczej bardziej w jasna stronę brzmienia jednak z dobrze wystrojona Górą. 
      Ideałem moim dźwiękowym jeśli chodzi o nauszne zamknięte są Sennheiser HD 280 pro więc fajnie jakby to było coś podobnego brzmieniowo 
      Do tej pory znalazłem rha ma 750i i po opisach podejrzewam żeby mi podeszly dźwiękowo, jednak mają jedną wadę - przyciski głośności na pilocie nie działają w telefonie z androidem 😕
      Co mi się nie podoba bo takowy system posiadam w telefonie. 
      Jednak jak nie będzie innych alternatyw to chyba tylko one mi zostają 

Jednak Mam nadzieję że wynajdziecie coś dla mnie. 

Pozdrawiam

• By johnys
      W tym wątku chciałbym się pochwalić kablami analogowymi mojej konstrukcji.
      Kablami analogowymi zajmuję się już od paru lat i opracowałem własny sprawdzony projekt interkonektu, który naprawdę robi różnicę w każdym przyzwoitym systemie audio. Zbudowany jest z trzech ekranowanych przewodów z których każdy ma 2 przewodniki więc łącznie z 6 przewodów na kanał a cała jego istota brzmienia bierze się z odpowiedniego połączenia ekranowanych kabli i ich geometrii.

Opracowałem również referencyjny kabel do połączenia mobilnych odtwarzaczy do stacjonarnego wzmacniacza słuchawkowego.
      Wykonany jest z miedzi litej OCC pokrytej 5 mikronami złota oraz niektóre przewodniki są pokryte 5 mikronami srebra. Każdy z przewodników jest emaliowany a potem zaopatrzony w izolację teflonową. Całość w oplocie techflex prezentuje się jak poniżej.

• By Icecoldart
      Witam serdecznie, czy ktoś z was orientuje się kto mógłby mi pomóc z naprawą tych wysłużonych słuchawek?
      Mianowicie, do wymiany/naprawy jest najprawdopodobniej gniazdo jack, trzeba sie mocno napocic aby grały obie słuchawki, ale jesli dobrze pokrece kablem i ustawie go lekko pod kątem za sprawą naciągania kabla, to grają obydwie. 

Szkoda, aby dalej leżały i zbierały kurz, a trwa to i tak juz 4 lata, w zastepstwie kupilem Bang&Olufsen H6 gen 2 i.... zapomnialem o Philipsach
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy