Skocz do zawartości

przenosny odtwarzacz do AKG k450


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupilem pol roku temu sluchawki AKG k450. Jak je pierwszy raz zalozylem to poprostu bylem w siodmym niebie ale teraz zaczyna mi juz troche brakowac mocy i pomyslalem ze moze to przez moj slaby odtwarzacz tzn. telefon xD Postanowilem kupic jakis odtwarzacz do 250zl ( mozna troche nadciagnac jezeli warto) Slucham glownie muzyki klubowej, wiec najwazniejsze dla mnie w odtwarzaczu jest bass, najlepiej zeby byl jakos wzmacniany i czystosc dzwieku. Wyglad mnie wogole nie interesuje, tylko dzwiek. Mam nadzieje ze mi doradzicie jakis odtwarzacz :P Z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam iPod Touch 2/3/4g. Czystość dźwięku i separacja wraz z k450 to klasa sama w sobie w tym przedziale cenowym. Touch bardzo dobrze napędza te słuchawki i niweluje wąską przestrzeń wynikającą z ich konstrukcji. Problemem może być bas - jest dynamiczny, szybki schodzi dość nisko, ale nie zalewa innych pasm przez co niektórym wydaje się, że jest go mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilem z galerii w czestochowie i moja uwage przyciagnely sony b173f. Musze przeznac ze bass bost dziala swietnie, troche traci przez to na czystosci dzwieku ale nieznacznie. A wy co sadzicie o tym odtwarzaczu? :D

 

W sobote jade kupic, wiec musze sie na cos zdecydowac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam iPod Touch 2/3/4g. Czystość dźwięku i separacja wraz z k450 to klasa sama w sobie w tym przedziale cenowym. Touch bardzo dobrze napędza te słuchawki i niweluje wąską przestrzeń wynikającą z ich konstrukcji. Problemem może być bas - jest dynamiczny, szybki schodzi dość nisko, ale nie zalewa innych pasm przez co niektórym wydaje się, że jest go mniej.

Przynajmniej jedna dobra rada :P k450 nie są zamulone, po prostu wiele osób podłącza je pod nieodpowiedni sprzęt. Wbrew pozorom słuchawki są wymagające, nie tak jak k420 które grają dobrze ze wszystkim. Podłączanie do soniaczy jest bez sensu, w większości grają one ciepło lub neutralnie i mają bardzo mało mocy. Do nich najlepszym wyborem będzie coś neutralnie lub chłodno grającego z fajną przestrzenią i o sporej mocy. Ja słuchałem z Touchem 2g i wg mnie lepsze połączenie niż np z djkami, z nano 2g też bardzo dobrze. Z cowonów i7 mógłby też być dobry, z ex85 nie mulił więc i z tymi nie będzie tylko mój z tego co pamiętam ( nie wiem czy i7 czy i9)n miał blokade głośności. Edytowane przez gumiak9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności