Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Dokanałowe słuchawki z mikrofonem do 200zł


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko,

 

Mam prożbę, oddałem swoje słuchafony bratu i zostałem z oryginalnymi dousznymi Sony Ericssona ktore są słabiutkie (zero basu, szumy, mała izolacja otoczenia).

 

Potrzebuje słuchawek dokanałowych, ale koniecznie z mikrofonem (playerem będzie Sony Ericsson Live With Walkman), kosztowo do 200zł, dobrze jakby były ale, ale najważniejszy jest dżwięk i to żeby były głośne, ale czyste (słucham dużo polskiego hip hopu, ale też tego z UK i USA, trochę dubstepu i d'n'B), słuchawek będe używał na codzień w podróży do pracy więc dodatkowy plusem byłaby duża redukcja szumów z otoczenia. Koniecznie chcę nowe - więc ofert z giełdy nie przyjmę.

 

Z góry bardzo dziękuje za pomoc.

Gdyby natomiast zabrakło wam pomysłów to wyłowilem coś takiego:

https://audiomagic.pl/brainwavz/21038-brainwavz-m5-z-mikrofonem.html

https://audiomagic.pl/jays/19253-a-jays-four.html - niewiem czy warte są tej ceny - jeżeli naprawdę robią różnicę przy słuchawkach tańszych - to mogę pare złotych dopłacić

https://audiomagic.pl/nuforce/11-nuforce-ne7m.html

 

Jakbyście pomogli które z nich będą najlepsze w porównaniu do mojej sytuacji - byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

R1 wymiatają, świetne słuchawki wszelkie coloudy urbanearsy czy inne aerial7 sobie odpuść, one mają wyglądać a nie grać. Oprócz R1 proponuję zapoznać sie z Sony Ericsson MH1 (nie mylić z MH1c bo te nie będą u Ciebie działać)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Odświerzam temat.

 

Otóż, zakupiłem sobie proponowane przez Kuropa SE MH1 i ... są spoko, ale to nie to czeko oczekiwałem od słuchawek, owszem MH1 świetnie redukują hałasy zewnętrzne (nigdy wcześniej nie miałem słuchawek które mają taką redukcję), dżwięk jest na przyzwoitym poziomie ale ... VOLUME jest na bardzo przeciętnym poziomie, potrzebuje słuchawek które będą bardzo głośne, nie zawacham użyć stwierdzenia że, mają mnie zaskoczyć.

 

I teraz trzy opcje:

1. Zwrócić/sprzedaćMH1 i zakupić R1 - tu pytanie, czy R1 są lepsze tj. głośniejsze

2. Kupić wzmacniacz fiio z serii E5/E3 - tu pytanie czy zwiększą bardzo głośność

3. Rozejrzeć się za innymi słuchawkami wg filtru z pierwszego posta - tu pytanie: jakie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Jeżeli są dla Ciebie za ciche to spróbuj Fischer Audio Eterna, to bardzo skuteczne słuchawki, o wiele głośniejsze ale są bez mikrofonu.

Możesz też wypróbować w dowolnym MP3Store E10 ale wersja M z mikrofonem będzie wymagało, przejściówki a nawet z nią nie dam gwarancji że będą prawdiłowo działać. (Standard nokia vs standard nokia przy 3 przyciskowych pilotach nie zawsze działa nawet z LU1/2).

 

Fiio e6 też nei jest głupim pomysłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności