Skocz do zawartości

SM P30 + ... ?


Rekomendowane odpowiedzi

W tym tygodniu przyjdą do mnie słuchawki P30 produkowane przez skośnookich ludzików o małych i zwinnych rączkach i chciałbym mieć do nich coś, co się zgra. Sytuacja wygląda tak, że obecnie moim jedynym źródłem jest Samsung Galaxy Note, który niestety nie jest tak dobry jak Galaxy S z Wolfsonem. Obecnie środki pieniężne są bardzo ubogie, zmieni się to w ciągu najbliższych miesięcy, ale potrzebuję coś na teraz. Mam dwa pomysły:

 

1. Sansa Clip+ - małe (zaleta), tanie, ale nie mam zielonego pojęcia jak to gra z P30.

2. iPod Touch 1G 16GB - duże (wada), dwa razy droższe (wtedy nie będzie to rozwiązanie tymczasowe, tylko na dłuższą metę), też nie wiem jak to gra.

 

Co sądzicie o tych 2 opcjach? Rozwiązanie tymczasowe w postaci sansy clip+ czy już na dłuższy czas iPod? Dodam, że lubię zestawy grające ciemno.

 

Jeśli zostanie wybrana opcja nr 1, to po tych magicznych kilku miesiącach będę mógł zmienić odtwarzacz, ale nie będę chciał wydać na niego więcej niż 300 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech najpierw przyjdą. posłuchaj trochę ich z Note, bo to bardzo dobre źródło. niech się wygrzeją i po około 100 godzinach stań i powiedz sobie szczerze - jest si, czy nie? jak nie, to wtedy tu przyjdź i popytaj

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozum podpowiada, że do P30 źródło powinno być jasne, ale powiem Ci szczerze, że to zależy od upodobań i muzyki jakiej słuchasz. :P

Nie masz u siebie w mieście jakiegoś sklepu, gdzie mógłbyś je podłączyć do rożnych odtwarzaczy? W taki sposób zobaczyłbyś co Ci się najbardziej podoba. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat, bo te P30 to ode mnie wyszły do Cibora:)

Pograły na pewno z kilkadziesiąt godzin, później pożyczyłem je dziewczynie gdzie też na pewno tych kilkanaście/dziesiąt godzin zaliczyły, więc nie wiem czy są tak naprawdę do końca wygrzane. Na pewno wciąż po tym czasie były po prostu za ciemne dla mnie (nawet na C3, które jest raczej jasnym źródłem).

Ale nie o tym - jak już doszły do Cibora okazało się że lewy kanał gra trochę ciszej - ja to kompletnie przegapiłem, może dlatego że słucham zawsze na max poziomie głośności. Miał ktoś z was podobny problem? Słuchawki są jeszcze na gwarze i nie wiem teraz czy podchodzi to pod gwarę, a zależy mi na tym żeby sytuacja się wyjaśniła.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności