Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

FiiO E12 Mont Blanc (prototyp)


D@rkSid3

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie go wpiąłem w tor między Iriver AK100 a Soundmagic HP100 v.3.

 

 

Przed chwilą odpaliłem ten zestaw pierwszy raz. No i mnie wgniotło. Ogromna czytelność materiału odsłuchowego, jak najbardziej techniczny sposób prezentacji dźwięku. Fani ciepłego brzmienia nic w tym zestawie nie znajdą. Dla mnie bajka.

 

Odnośnie samego wzmacniacza. Jest duży. Ci co widzieli na Audioshow mogą to potwierdzić. Dwukrotnie większy od E11, tak na oko i kapkę grubszy.

Padły pytania, czemu gain nie ma normalnego pstryczka. Już mówie. Różnica między pozycją LOW a HIGH jest tak ogromna, że przypadkowe przełączenie go podczas użytkowania go z dokami przyprawi nas o zawał serca. Albo uszkodzenie słuchu i zniszczenie słuchawek. Nawet sobie nie wyobrażacie.

MS400 rozkręcam trochę za połowę skali na LOW. Na HIGH po włączeniu E12, ledwo co wykonuję ruch gałką. Dalej już zaczyna się piekło.

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E12 się da. :)

 

BTW, the playtime will be about 15 hours if we use LM49600, and 20 hours if we use BUF634. the charge time is about 7 hours by USB port of PC, or 3 hours by 1.2A USB wall charger. the build battery is a 800mAh/11.1V.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozebrałem go.

 

 

Kto ma wolne op-ampy? :D

 

W środku siedzi 2x BUF634P i jeden OPA2111XP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawish nie ma problemu noszę Grahama to i z tym dam radę.Już się przyzwyczaiłem i kupiłem fajny pokrowiec od aparatu fotograficznego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pobawiłem się chwilę w warszawskim salonie E12, Customami One Pro, HD660@Canare i Beyerami DT770 (Touch1G). To co ten wzmacniacz robił z każdą z par słuchawek było niesamowite, ogromna ilość szczegółów. Nie wiem dlaczego DarkSide napisał, że fani ciepłego brzmienia nie mają czego szukać (subiektywne odczucie), dopiero przy tym wzmacniaczu HD660 pokazały co potrafią - zakochałem się.

Swoją drogą, przy Custom One Pro z otwartymi dyszami i pstryczku Bass na "ON" mało co mózg nie wypłynął nosem, oczywiście kosztem innych pasm. Pierwszy raz miałem wrażenie, że słuchawki zaraz same zeskoczą z głowy i zaczną uciekać ;) Ilość bassu nawet dla bassheada jest za duża. Na szczęście przy powrocie pstrzyczka w pozycję "OFF" słuchawki się uspokajają. I zaczyna się magia :)

Przy powrocie do mojego toru (brak AMP) miałem ochotę po 10 minutach wrócić do salonu i chociaż jeszcze przez chwilę cieszyć się dźwiękiem. Polecam, polecam, polecam :)

Edytowane przez Adonis
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności