Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Co Polecicie - portable do Arc S


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, które mi słuchawki polecicie. Będę je używać ''na zewnątrz'' czyli muszą być ładne i dobrze grać :)

Moje propozycje, która z nich jest najlepsza.

Audio-Technica ATH-M50, ATH-ESW9, ATH-ESW7 ??

 

Z których będę najbardziej zadowolony, które są najwygodniejsze, oraz będą dobrze grać pod SE ARC S/PC

PS. Możecie dołożyć swojego :)

 

Punkt za wiele mówiący tytuł tematu. Wyedytowałem na coś sensownego. /// 4ndr3

Edytowane przez 4ndr3
tytuł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beyerdynamic Custom One Pro obadaj a najlepiej skocz do mp3store i posłuchaj. Wykonanie mega, wygoda mega, możliwość dostosowania wyglądu, opcja otwarcia ventów w obudowie (regulacja ilości i mocy basu). Do tego mają malutką impedancję (16ohm) więc i z telefonu polecą. Około 700zł kosztują.

 

Edit:

A z Twoich typów chyba najlepiej ESW9. ES7 to model niżej (plus lustra się rysują jak diabli). M50 z kolei mogą być zbyt wymagające dla Arc S.

Edytowane przez 4ndr3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że Beyerdynamic Custom One Pro całkiem mi się podobają, dobre pasmo, odłączany przewód, lecz, wyglądają na dość wielgachne i nie jestem przekonany, czy na ulicę z nimi wyjdę, możliwe, że zastanowię się nad kupnem, do domowych warunków, bo póki co posiadam Pioneer SE-M390,

Szukam raczej słuchawek, które nie będą zbyt duże, żeby nie krępowały ruchów głowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie w mp3store są za 799 http://www.mp3store.pl/article/beyerdynamic-custom-one-ean.4010118709029,2012560871254172016.html

Może skontaktuj się z mp3store w kwestii rabatu, niedawno były Beyery w promocji może coś się uda ugrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie, ostatnie. Stoję przed decyzją albo Beyerdynamic Custom One Pro, albo AKG k181dj

AKG są tańsze, mniejsze, również posiadają zmiany basów etc.

Co myślicie o dźwięku z Beyerdynamic i AKG, które mnie bardziej zadowolą?

Beyerdynamic bardzo mi się podoba, choć troszkę duże są, a AKG, coś mi się wydaje, że będą gorsze pod wieloma względami np. izolacji dźwięków z otoczenia.

Co polecicie ostatecznie, AKG, czy Beyerdynamic. I dlaczego, akurat te?

Edytowane przez tvonlinegame
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKG są bardziej płaskie ale czy mniejsze to bym nie powiedział. Wykonane są gorzej. Co do dźwięku to musiał bym je head to head porównać. Co może być ważne, AKG opierają się na uszach a Beyery chowają uszy do środka, może być spora różnica w wygodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzja akg jest na forum, to poczytaj sobie, grają podobno świetnie, napewno są bardziej poręczne i są znacznie mniejsze od customów. Co do wygody tak jak napisal 4ndr3, akg mogą bardziej cisnąć uszy( napewno z początku). Jak Ci nie podejdą to zawsze możesz sprzedać, dołożyć (dość sporo) i kupić wtedy customy

 

tak jak pisałem, znacznie mniejsze i o niebo bardziej się nadają na portable, a co do ilozacji jest świetna w akg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś je na uszach? Jak ocenisz granie?

Owszem. Na ventach 3/4 zagrały geniamnym grzmiącym dołem i zaskakująco szczegółowo. Nie męczący dźwięk, raczej też nie agresywne V. Zbyt duże otwarcie ventów trochę przegina bas a za małe daje go IMHO za mało ale chociaz jest opcja wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydają się dobre, na pewno lepsze od moich Pioneerów SE-M390 : D

Tak, słuchawki bardzo mi się podobają i lekko mnie przeraża ich wielkość, : )

A jak z wygodą? Pałąk, słyszałem że można z niego zmieniać obicie, w końcu to custom :)

Oryginalny. pałąk ciśnie w głowę, po dłuższym słuchaniu? oraz czy w ogóle słuchawki nadają się do dłuższego słuchania :)

PS. Czy będę musiał dokupować wzmacniacz do mojego Arc S, żeby z nimi latać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Czy będę musiał dokupować wzmacniacz do mojego Arc S, żeby z nimi latać?

Do tego mają malutką impedancję (16ohm) więc i z telefonu polecą.

 

A wygoda jest moim zdaniem super. Nie uciskają, przylegają ale szczelnie. Headband jest obity gąbką pod skórą od strony czaszki. I tak, możesz w nich wymienić w sumie wszystko. Czasze, kable, headband, blachy na czaszach itp. A pady od Beyerdynamic są chyba najlepszymi padami jakie w życiu widziałem. Sam mam SoftSkiny z DT770 na Superluxach HD660 i są super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam Twojego telefonu. Wątpie abyś musiał bo to słuchawki typowo portable JEDNAK podpięcie np pod fio e11 w moim przypadku jeszcze poprawia dynamikę jednak to zalezy od playera(ja mam zimnego ipoda). Na bank w ciepłe dni będziesz sięw nich mocno grzał, są bardzo wygodne jak na zamknietą konstrukcję i kapitalnie wyciszają. Wiadomo....w otwartych leciutkich byłoby wygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jeszcze szczerze jak bd z dźwiękiem pod PC, mam 3 karty dźw. Jedną integrę, drugą w klaw. Logitech G510 - chyba nawet według moich obserwacji daje bardziej radę niż moja zwykła integra, oraz stary SoundBlaster Creativa,<Myślę nad nowym>

Co powiecie, da radę na tym sprzęcie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności