Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] NuForce ne-700/770 Brainwavz m2 i Fischer Audio Silver Bullet


natox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chce zakupić słuchawki dokanałowe w cenie ok. 200 zł do iphona 4s. Słucham dubstepu,rapu,elektroniki(klubowe sety takie jak np. energy mix) chciał bym też aby słuchawki radziły sobie z takimi utworami jak np. Lindsey Stirling - Crystallize (połączenie dubstepu i gry na skrzypcach).Oczywiście głównie zależy mi na basie- żeby schodził możliwie nisko i potrafił ,,potelapać,, ale nie wchodził zbytni na inne pasma.Miło by było gdyby środek i góra też były na przyzwoitym poziomie :)

Troche już poczytałem o słuchawkach w tych granicach cenowych i wydaje mi sie że najlepsze będą:

-Fischer Audio Silver Bullet- ich minusem są duże rozmiary co negatywnie ma wpływać na wygode oraz kabel lichej jakosci.

-Brainwavz m2- u tych ponoć wadą jest słaba izolacja od otoczenie ile w tym prawdy nie wiem z drugiej strony kabel wygląda na pancerny a zestaw jest dość bogaty

-NuForce ne-700-to mój faworyt (chyba przez to że znalazłem je pierwsze i bardzo mi sie spodobała ich recenzja) ale w nich minusem jest ponoć awaryjności (nigdzie nie znalazłem informacji co dokładnie sie w nich psuje)

-NuForce ne-770- w nich ciekawi mnie tylko czym różnią się od ne-700 (pod względem dzwięku nie budowy)

Głównie interesuje mnie róznica miedzy tymi modelami bo na 90% wybiore jeden z nich dlatego chce wiedzieć które są najwygodniejsze, izolują najlepiej oraz najlepiej radzą sobie w muzyce której słucham.Słuchawki będą używane często oraz w dość głośnym środowisku dlatego też chce wiedzieć co spisuje się najlepiej w konfiguracji dzwięk-wygoda-izolacja-wytrzymałość(żywotność)

Dodam że aktualnie męcze sie z firmowymi słuchawkami od appla które dostałem z telefonem więc bedzie to kolosalna różnica :D

Edytowane przez natox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności