Skocz do zawartości

retter

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobry balans. Neutralne/jasne, na BP bez zadnych brakow w zakresie tonalnym. Przyjemnie brzmiacy dobrze wkomponowany i rozciagniety basik. Nieco mniejsza precyzja i nie tak naturalna srednica jak na Hifimanach. Bardzo dobra scena. Troche mniejsza rozdzielczosc i lokowanie zrodel pozornych niz na Hifimanch. Ciut mniej otwarta gora, ale znacznie lepiej niz na Superluxach. Nie sa tez tak szybkie i przy bardziej zroznicowanych kawalkach z wieksza iloscia instrumentow i "ostrzejszych" nieco sie gubia i dzwieki sie zlewaja, ALE znow porownuje do calkiem inaczej "lokowanego" produktu. Poza tym slucham na razie bardzo swiezych i pare godzin. Pozniej tez poslucham prosto z integry i z wyjscia sluchawkowego minidaca, bo glowny na razie jest w naprawie. Wtedy powiem wiecej jak reaguja na wzmaka. Bezapelacyjnie moge polecic zakup w ciemno.

Z aspektow stricte wizualnych przyczepilbym sie do bylejakiego kabla, w dodatku spiralnego, ktory mnie drazni, bo siedze/leze w penwej odleglosci od systemu. Ta gorna wypustka, w ktorej prawdopodobnie leci przewod tez moglaby mniej rzucac sie w oczy. Sa tez ogromne, wieksze od Hifimanow, glownie tez przez ten palak. Mam chyba dosyc mala glowe z tego co kojarze po spotkaniach i troche mi "leca" muszle na dol ucha.

 

IMG_2559.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalisz kabel, to możesz pałąk skrócić ja swoje skrócę 1,5-2cm to tylko blacha i 4 otwory, u ciebie to chyba przymus.

Pady wymęcz w pralce bo nowe sztywne i jakoś tak niezbyt.

Osobiście jeszcze bym dał pod pałąk gąbkę i bedzię klasa.

 

Dźwiękowo nie sa suuuper ale mają coś w sobie.

 

One sa dla mnie neutralnie ciemne (565 sa jasne). I niespodzianka z 671 można zrobić zamknięte :) ale już wróciłem do otwartych;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Sa tez ogromne, wieksze od Hifimanow, glownie tez przez ten palak. Mam chyba dosyc mala glowe z tego co kojarze po spotkaniach i troche mi "leca" muszle na dol ucha.

 

attachicon.gifIMG_2559.JPG

 

Zibra jak bardzo sa wieksze od Hifimanow, gdyz mi muszle w Hifimanach leca na dol ucha? A ciekawia mnie te sluchawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyż Hifimany HE5LE i HE6 są zaduże na mnie, górna część pada opiera mi się o małżowinę, przy maksymalnej wsuniętej regulacji. A TS-671 ciekawią mnie nadal, głównie jako słuchawki do filmów i gdzie Takstary HI2050 się nie nadają, a może nawet będą się bardziej nadawały do wszystkiego niż HI2050, tylko że jest pewnie tak jak napisał Fatso bez dobrego ampa to one nie grają swoimi możliwościami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zibra bierzesz żabke sciagasz gumkę i po sprawie, to jest 30s roboty

ale na dłużej czuc nie tyle co wage to to ze odstaja jak żagiel

 

Ciekaw jestem jak chinczyki z swoimi małymi głowami tego używają ??:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. jeszcze chce kupić je raz znaczy to będzie 3 para.

jak z powtarzalnością produktu?

Chińczyk :)

Budowa to jedna forma, więc... ale za te kasę one są mega wytrzymałe, bez strachu można w nich zasnąć, nawet markowe słuchawki tu ustępują.

Driver hmmm jedne maja +-116ohm, drugie +-111ohm, miedzy lewym a prawym w jednej parzę góra do 2ohm różnicy ale przy 120ohmach 2ohmy to nie jest znaczna różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis sluchalem Takstarow od 16 non stop na BP i naprawde graja bardzo dobrze za ta kase. Niemniej przepiecie sie na Hifimany to calkiem inna bajka i dzis roznica byla znacznie wieksza - chyba nigdy ich nie sprzedam, a po tym jak zostaly wycofane z rynku moze jeszcze sie na nich w przyszlosci wzbogace :D

Dobrego zdania o takstarach nie mam jednak zamiaru zmieniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem z ciekawosci Superluxy Evo i Takstary TS. ...nieco drozszych Hifimanow.

 

Dobre sobie :)

Jaki jest koszt słuchawek plus tor do nich?

Co by nie pisać w drugim poście, jaka jest różnica w balansie tonalnym między EVO a 671 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ja nie będę brał kolejnych ...

Gost ale od razu powiem Ci tobie nie podejdą pewnie jeśli lubisz górę grado,

 

TSy przy k601 sa CIEMNE! nie chodzi o bas ale o całe pasmo gra ciemnym lekko mrocznym dźwiękiem

Edytowane przez retter6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać zupełnie najczynniej odbieramy dźwięki, nie mówię ze mają obciętą górę (choć lekko moją) ale grają ciemno, choć nie tak ciemno jak hd650 czy inne.

 

K601 miały jasną górę TSy mają ciemną górę ale mają, 565 przy nich to jak lampą po oczach a grado to chyba halogenem po oczach ... ale i tak je uwielbiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności