Skocz do zawartości

retter

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mają bas, ale źródło musi go zwyczajnie dawać a wzmacniacz wzmocnić ;)

 

Takim sposobem k 6/70x też mają bas bez tych dwóch rzeczy również basu nie usłyszysz.

a w hd330 tak :)

 

Zeby nie było kuku sobie i 671 bo nie ma łubudubu:P

W stosunku do k701 z mojego toru to ts671 ma sporo więcej łubudubu Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda, ale góra nie traci.

:D:D yyyyy zapomniałeś komu to chyba mówisz ? :ph34r::P

Nie bez powodu mam hd565 własnie za ich górę, jestem dość wyczulony na braki tego zakresu

 

671 przemeblowałem w 8 stron dla góry a i tak poległem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD565 grają trochę specyficznie i to trzeba lubić , ja np. nie preferuję takiego brzmienia. Ale nie lubię też za bardzo Denonów nowych, nie są równe.

671 grają tonalnie po w.w. dla mnie kojąco. Doceniam klasę ogólną D600 i D7100 rzecz jasna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak z tym basem a torem, Lovely Cube+Dac UAE 23 doda im trochę mięcha ?

Chyba będę musiał niedługo sam to zweryfikować, bo kupić te słuchawki+tor jako główny set, tylko po to by leciała z nich Enya, czy Hans Zimmer to trochę nierozsądna opcja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa jako słuchawki główne to też trochę dziwnie, jako uzupełninie ok

 

A ja sie chyba zbieram do pro80 meczy mnie ten brak łududubu brak czasmi mocnego pierd*******.....

Edytowane przez retter6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa jako słuchawki główne to też trochę dziwnie, jako uzupełninie ok

 

A ja sie chyba zbieram do pro80 meczy mnie ten brak łududubu brak czasmi mocnego pierd*******.....

Mam je teraz na głowie, no zdziwiony jestem po prostu, grają fajnie, są spójne w brzmieniu, grają łagodnie z dobrym dołem , czuję że można jeszcze z nimi powalczyć...

" Będzie Pan Zadowolony " ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz kiedyś miałem mini +zo2 - hi2050 to przez 2-3 dni nie schodził mi banan z twarzy, takiego pierd..... mi brakuje, tu 671 nawet nie miały by startu uwierz mi:) i czasem za tym setem tęsknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - czy te takstary są podrabiane? Chyba je zamówię na aliexpress za 33,53 EUR (pewnie poczekam 2 miesiące na przesyłkę) ale boję się, że dostanę podróbki...na tej samej stronie widziałem Sennki HD598 za 18 euro więc stąd moje podejrzenia ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak z tym basem a torem, Lovely Cube+Dac UAE 23 doda im trochę mięcha ?

Chyba będę musiał niedługo sam to zweryfikować, bo kupić te słuchawki+tor jako główny set, tylko po to by leciała z nich Enya, czy Hans Zimmer to trochę nierozsądna opcja :D

ja też tak mówiłem, a teraz robią dla mnie za główne słuchawki, pod które tylko bardziej basowa elektronika średnio pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To jak z tym basem a torem, Lovely Cube+Dac UAE 23 doda im trochę mięcha ?

Chyba będę musiał niedługo sam to zweryfikować, bo kupić te słuchawki+tor jako główny set, tylko po to by leciała z nich Enya, czy Hans Zimmer to trochę nierozsądna opcja :D

ja też tak mówiłem, a teraz robią dla mnie za główne słuchawki, pod które tylko bardziej basowa elektronika średnio pasuje

 

A sprawdziłeś już ten mod z plastrem opatrunkowym?

 

Co do basu/toru to właśnie u mnie jest UAE23 + LC + TS671(mod) i elektronikę całkiem przyjemnie się słucha (inne gatunki również), aczkolwiek D03k jest trochę bardziej dociążony (a dokładniej mniej jasny i bliżej grający) i wrażenie ilości basu jest ciut większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak z tym basem a torem, Lovely Cube+Dac UAE 23 doda im trochę mięcha ?

Chyba będę musiał niedługo sam to zweryfikować, bo kupić te słuchawki+tor jako główny set, tylko po to by leciała z nich Enya, czy Hans Zimmer to trochę nierozsądna opcja :D

U mnie basu jest w sam raz, ma wiekszy impakt i zarys niz w HD600, tylko troche brakuje jego nizszych partii. Np. w HD600, jest on bardziej wyczuwalny i daje ladna poduche ;). Za ta cene, faktycznie znakomite sluchawki, kabel raczej od razu do wymiany, tandeta straszna, jeszcze srebrny jack :ph34r:, a przejsciowka jak z kiosku RUCH-u :D.

 

HD600, sprawiaja wrazenie lepiej dopracowanych technicznie, sa lagodniejsze, lepiej wykonane ...no i przede wszystkim PIEKNE! :lol:. W tych Megastarach mozna ludzi w nocy straszyc, a i niejeden kot na drzewo spier..li :D.

@ Perul, dzieki za linka, ale troche sie boje naklejac tam cokolwiek, z obawy pozostawienia kleju na tym materiale ;).

Edytowane przez PENDRAGON
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - czy te takstary są podrabiane? Chyba je zamówię na aliexpress za 33,53 EUR (pewnie poczekam 2 miesiące na przesyłkę) ale boję się, że dostanę podróbki...na tej samej stronie widziałem Sennki HD598 za 18 euro więc stąd moje podejrzenia ;P

Podrabiać własne podróby? :P

Nie przesadzaj. A co do HD598 to się nie dziw, skoro oryginały są po 200-250 dolarów, to 1/10 ceny jest ok. Podrobione TS671 w detalu byś miał po 4 dolary w tym układzie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...@ Perul, dzieki za linka, ale troche sie boje naklejac tam cokolwiek, z obawy pozostawienia kleju na tym materiale ;).

Nie ma obaw, te nowe plastry opatrunkowe nie zostawiają praktycznie kleju na skórze, a co dopiero na takim materiale do którego trzymają się na "słowo honoru". Ja w swoich muszę te "frędzle" dość często dociskać, bo odłażą. A w razie nawet jakby trochę kleju zostało, to wrzucisz do pralki i po kłopocie ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedźcie mi czy trakcie wygrzewania tych słuchawek zaczynają grać bardziej basowo? Słucham teraz "Living On My Own" Mercury'ego i dałbym sobie głowę uciąć, że jeszcze dzień, dwa dni temu tego basu było w nich mniej. Teraz słychać to jego niskie zejście i po prostu "łupnięcie" tam, gdzie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To jak z tym basem a torem, Lovely Cube+Dac UAE 23 doda im trochę mięcha ?

Chyba będę musiał niedługo sam to zweryfikować, bo kupić te słuchawki+tor jako główny set, tylko po to by leciała z nich Enya, czy Hans Zimmer to trochę nierozsądna opcja :D

ja też tak mówiłem, a teraz robią dla mnie za główne słuchawki, pod które tylko bardziej basowa elektronika średnio pasuje

 

A sprawdziłeś już ten mod z plastrem opatrunkowym?

 

właśnie testuję, na razie sobie okleiłem tylko jednego pada. i rzeczywiście, jest troszkę lepsze dociążenie, ale dla mnie to wciąż za mało pod dramy czy dabstepy. mam też wrażenie, że nieco scena na tym ucierpiała

 

edit

pewnie zostanę wyśmiany, ale wali mnie to.

 

2iiiy6p.png

 

i trochę głośniej na Bushmasterze. mam bas, mam dynamikę, mam scenę, mam emocje. uniwersalne granie, leci mi folk, dnb, jazz, stoner metal. nara

Edytowane przez Play
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit

pewnie zostanę wyśmiany, ale wali mnie to.

 

2iiiy6p.png

 

i trochę głośniej na Bushmasterze. mam bas, mam dynamikę, mam scenę, mam emocje. uniwersalne granie, leci mi folk, dnb, jazz, stoner metal. nara

i bardzo dobrze że masz to gdzieś jak je ściągałem to miałem w d... kto co powie, nie było ochów achów a teraz to jakiś haype i nagle jakieś super ponad 20 stron na temat jakiś chińczyków

widać że cie tak wciągnęły ze masz też gdzieś, muzyka prawdziwie cie porwała miłych odsłuchów

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności