Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Co sądzę na temat gazetki forumowej


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie napiszcie co myślicie o gazetce jak ja oceniacie i co chcielibyście w niej przeczytać. Czy gazetka jest do d...a każdy kolejny numer jest gorszy? Który numer wam się podobał najbardziej? Czy teksty są strawne?

Dla tych co nie wiedzą, że mamy swoją gazetkę link: http://forum.mp3stor...pic/71102-boom/

 

Uwaga na targach audio w dniach 10 i 11 listopada w Warszawie najnowszy numer dostępny na stoisku Mp3store!!! Wydanie specjalne drukowane i nowa nazwa NJOY.

NJOY - jak podoba sie wam nowa nazwa?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NJOY - jak podoba sie wam nowa nazwa?

Kojarzy się z magazynem dla pań o modzie i shoppingu. :rolleyes:

 

Co do gazetki to IMHO świetna sprawa. Lubię poczytać tylko niezbyt mam czas, chyba zacznę na taba zrzucać i czytać w komunikacji miejskiej. Stety niestety nie jestem w stenie określić co mi się najmniej a co najbardziej podobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Artykuły na poziomie treściwe i z fajnymi zdjęciami, a newsy są z branży ciekawe. Tylko czemu ostatnio nic nie wychodzi ?
A co do nazwy "nJoy" to dla mnie takie samo przegięcie w jedną stronę jak "The PORTABLE - Professional HEADPHONE & DAP Magazine" w drugą :P.
Trzeba wybrać jakąś zbalansowaną i przyswajalną nazwę, a obecna jest całkiem w porządku ;).

Edytowane przez GarsteK1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazetka jest fantastyczna i każdy numer trzyma podobny poziom, nie każdy artykuł jest interesujący, ale jak mnie coś nie obchodzi to nie czytam. Co do nazwy to ja już chyba wolę boom bo ta nowa mnie także kojarzy się z magazynem dla Pań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest zła ale jakoś nie czekam na następny nr
wg mnie przydałoby się więcej zestawień jak test s;flo/x10x0/j3 etc np zestawienie iemów do 100/200/500zł itd, recenzje mało znanych chińczyków, osobiście z chęcią bym przeczytał ładnie zebrane info nt starych dyskowców żeby nie było że jestem tylko bierny mogę użyczyć ihp, http://forum.mp3store.pl/topic/102636-wszystko-o-poprawnym-wysterowaniu-napdzeniu-suchawek/ można by było ładnie streścić ten temat, można zrobić serię artykułów o konkretnych markach- najwyższe serie, kultowe modele, na czym się wybiły etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle czekamy na propozycje tematów od was. Zestawienia 100/200/500 - gazetka zmieniłaby się w dział co kupić. Recenzje mało znanych chińczyków...co mamy testujemy. Niedługo Azahiel będzie puszczał swój test wzmacniacza właśnie z tych kręgów. Co do "staroci" też je lubię - jeśli czujesz się na siłach zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Uwaga zakończył współprace z nami kolega, który składał nam Booma nawał pracy nie pozwala mu na dalszą współprace z nami. Stoimy teraz w szczerym polu, materiał na Booma gotowy, a nie ma go kto złożyć. Nie chcemy wracać do czasów gdy składałem pismo sam - wygląd był koszmarny. Szukamy osoby która mogłaby się zająć składem na poziomie jaki prezentował Duran - warunki na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności