Skocz do zawartości

HD 438, grajek do 200zł (+50zł)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ostatnimi czasy stanąłem przed trudnym wyborem, zakupem odtwarzacza MP3 (z ekranem, po to mam oczy by, widzieć co klikam:).

Jestem posiadaczem słuchawek Sennheiser hd 438, jestem z nich zadowolony (świetna ergonomia, dobry dźwięk, mało wybredne)

Jak wiadomo są to słuchawkofony raczej ciepłe, więc podobno Sansa clip odpada (różne opinie).

Więc na placu boju pozostaje Iriver e40 i no właśnie co?

Słucham Rock, metal, Klasyczna i jazz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e40 sansa fuze , clip zip lub clip + ( moze byc tez fuze+ jesli nie przeszkadza Ci pare jego wad do przyzwyczajenie i poczekania jeszcze chwile na kompletnego rockboxa - to wszystko sprawi ze bedzie naprawde dobry za cene i jakosc jaka oferuje )

 

wszystkie te odtwarzacze dobrze zagraja z Twoimi sluchawkami poniewaz e40 jest neutralny wiec przecieplenia nie bedzie . i masz eQ. w clipach lub fuzach jak takie cos wystapi choć to malo mozliwe masz rockboxa i wielka ilosc mozliwosci co do ustawienia dzwięku , tak aby dla Ciebie gralo idealnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest dokladnie taki ( jasny róz )

cos jak polo lacoste http://img1.66procen.../p/i/pink_2.jpg

, jedynie co to srodkowy przycisk jest ciemo rozowy . Bierz śmiało jak np. roznica jest ponad 100zł bo czarny dobry silikonowy futeral to wydatek ok 50zl .albo z jakiegos innego materialu. Wiec jak roznica 40 zl to nie zawracaj sobie głowy . Chociaż mam kolegów co nie przeszkadzałby im taki kolor bo jesli moga nosic rozowe polo to czemu nie odtwarzacz.

Ja sam noszac kolory koralowe , rozowe czy lazurowe kiedys uwazane za gejowskie w tej zj....ej i zacofanej Polsce(obecnie już chyba troche nadgonilismy reszte swiata i wyglada to lepiej. ludzie zrozumieli ze rozowy to rowniez meski kolor itd) nie podiąłbym sie korzystania na codzien z rozowego odtwarzacza - troche zniewiesciale - obnoszenie sie troszke jak dla mnie .w etui owszem tak :D Edytowane przez rzejmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście poleciłbym ipoda np 6g 80GB bez problemów można wyrwać w tym przedziale cenowy, i masz dużą pojemność, i całkiem przyzwoitą jakość dźwięku a po zainstalowaniu rockboxa odpada itunes i gra jeszcze lepiej niż na stockowym sofcie.'

pozdroall

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności