Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Beyerdynamic 501p czy Soundmagic p30


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zamierzam kupić słuchawki Portable.

Moja uwagę na początku przykuły k450 / k451 ale zbiegiem czasu przeglądając forum i czytając rożne opinie ogólnie k450 odpadły a na ich miejsce wskoczyły Soundmagic p30. Trafiłem także na Beyerdynamic 501p niestety te słuchawki są dosyć nowe i za dużo recenzji a tym bardziej opinii nie mogę znaleźć. Nawet czytając forum nie byłem w stanie dowiedzieć się niczego konkretnego.

 

np:

 

A jak się ma Beyerdynamic dtx 501p do Soundmagic p30 ? Wizualnie (prawie?) takie same, a w specyfikacji producentów drobne różnice.

A jak się ma Beyerdynamic dtx 501p do Soundmagic p30 ? Wizualnie (prawie?) takie same, a w specyfikacji producentów drobne różnice.

I te różnice wystarczą, by z całą pewnością stwierdzić, że to różne słuchawki. Poza tym, beyer robi swoje, nie kupuje.

 

Czy:

Znalazłem kolejny ciekawy model - Beyery DTX 501p. Oczywiście no tyle świeży, że nie ma żadnej rzetelniej recki. Są baaardzo podobne wizualnie do P30. Z tym, że tej marce bym bardziej zaufał w temacie wykonania, szczególnie pałąka.

 

Może ktoś miał styczność?

 

Hehe, jeszcze raz się przyjrzyj im i SMom. Widzisz jakieś różnice? Bo ja nie. ;)

 

To jest właśnie straszne, że one identyczne są, a jako pierwszy na rynek wypuścił je SM, który istnieje na rynku od 2005. Także dla mnie to trochę śmiech, że tak uznana niemiecka marka zrzyna produkt w 100%. Jestem bardzo ciekaw jak różnią się dźwiękowo i czy materiały (plastik) się czymś różnią.

Te beyery można w sieci kupić za 240zł z shipem co mnie trochę kusi, bo przydałyby się zamknięte które przyzwoicie tłumią.

A właśnie: czy one są wokółuszne czy nauszne? Dodam, że mam nieduże uszy.

Ponoć są lekkie ale pałąk bez gąbki może się dawać we znaki.

Zależy mi też na tym aby nie odstawały od głowy na boki, żeby się nie rzucały w oczy.

 

Tommaso, to są te same słuchawki. SM im je produkuje.

 

Jeśli ktoś wie coś więcej na temat tych słuchawek, miał okazje ich posłuchać, a co lepsza był w stanie porównać p30 z 501p byłbym wdzięczny za jakiekolwiek informacje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności