Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Dokanałowe do soniaka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jestem posiadaczem odtwarzacza Sony NWZ-E363 i aktualnie na posiadaniu mam słuchawki Panasonica RP-DJS200. Rozglądam się jednak za dokanałowymi które mogłoby zgrać się z tym odtwarzaczem i muzyką, której jestem fanem. I tu sprawa się komplikuje (nigdzie znaleźć nie mogłem wzmianki o tego typu muzyce), bowiem jestem wielkim fanem trailer music oraz ścieżek dźwiękowych z gier i filmów. Ponad to słucham trochę rocka i metalu ale więcej tych instrumentali z chórami (głównie autorstwa Two Steps From Hell i Hansa Zimmera).

Czy do kwoty 100zł dałoby się znaleźć jakiś model (koniecznie z prostym wtykiem! W tym roku zmasakrowałem już ze 3 pary tanich słuchawek, padały zawsze przy wtyku który był L-kształtny, zatem chcę spróbować z prostym), który pasowałby do takiej muzyki?

 

Z góry wielkie dzięki za pomoc :D

Navras

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formalnie taki gatunek nazywa się "Trailer music". Ich utwory można znaleźć na przykład w trailerze do Mass Effect 3 (Polska wersja) i Księcia Persji (filmu) ale rzadko raczej używana jest w filmach jako kawałek ścieżki :D

A wpadli mi w ucho i mam ich całą (prawie 27h) dyskografię na moim soniaczku i z racji zimy nie mam zamiaru rezygnować ze słuchania. A musiałbym bo moje panasoniki są zbyt duże jak na podczapkowe słuchanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności