Skocz do zawartości

Ipod 5 Video - RockBox, Bateria


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Czy wersje 5G - 60 GB i 80 GB różnią się grubością ? Sprawdzał to ktoś ?

 

[Edit] znalazłem na razie :

- 30 GB - 10,4 x 6,1 x 1,1 [136 g]

- 60 GB - 10,4 x 6,1 x 1,4 [157 g]

 

 

No i mam jeszcze z MyApple :

- 80 GB

Wymiary w cm: 10,35 x 6,18 x 1,4

Waga: 157g

Ekran: 2,5' 320x240 65k kolorów

 

[Edit2]

"The iPod's physical specs are nearly the same as those of the original fifth generation. It's still one of the sleekest high-capacity players around at 103.5 x 61.8 x 11 mm and 136 grams for the 30GB and 103.5 x 61.8 x 14 mm and 157 grams for the 80GB model, which has exactly the same dimensions and weight as the now-defunct 60GB version."

(za Cnet.com.au)

 

Więc chyba jednak 60 GB i 80 GB mają te same wymiary. Czyli etui belkina 60 GB powinno pasować.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cienkie majace ta sama grubosc i pasujace tyly: video 30gb, classic 80gb, 120gb, i nowsza wersja 160gb.

Gruby tyl, rowniez pasujacy zamiennie: video 60gb, 80gb, stary classic 160gb

 

Wysyłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli iPod z tej strony : http://www.apple.com/pl/ipodclassic/specs.html to "nowy" Classic 160 GB. Jak Ty mówisz - "cienki". Może to tzw. 7g ? Ma masę 140 g.

 

Stary iPod Classic 160 GB :

Wysokość: 103,5 mm

Szerokość: 61,8 mm

Głębokość: 13,5 mm

Masa: 162 gramy

 

Czyli nie wiadomo, jesli etui np. jest opisane "dla iPoda Classic 160 GB", to 5g 80 Gb może w to nie wejść.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iPod CLASSIC 6G używa 2 talerzowego 160GB dysku i od niego etui pasuje na grubość 5G 80GB, za to 7G ma jedno talerzowy i grubość 5G 30GB.
Co do profilu przedniego panelu to racja jest delikatnie zaokrąglony i te dopasowane etui mogą nie pasować do wstecznych modeli. Z drugiej jednak strony wszystkie etui z 5G będą pasowały do 6G i 7G ale te nie będą idealnie przylegać na kantach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie mialem problem z case'em dedykowanym do 5g(griffin shield bodajze) przy classicu. Z moich obserwacji wynika ze classic jest z kolei szerszy na boki, i u mnie pokrowiec zaczal pekac, poniewaz byl idealnie spasowany do 5g a nie 6g <, przez co wchodzil z lekkim oporem

 

Wysyłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plecki wydaje mi sie ze sa identyczne w classicu i video. Mi chodzilo o front ktory jest minimalnie szerszy na boki.

 

Wysyłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk 2

 

Plecki najlepiej z ebay albo z allegro (trzeba poczekac). Albo poszukac sklepow-serwisow w polsce

 

Wysyłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę oto dużo "plecków" - back cover'ów - back plate'ów

http://www.aliexpress.com/wholesale?shipCountry=pl&shipCompanies=&SearchText=ipod+back&exception=&CatId=0&initiative_id=SB_20130314062919&needQuery=y

Nic tylko dokładnie poszukać coś dla siebie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Destruktor - Gdzieś mam nową 850mA do 5G 60-80GB jakbyś chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Destruktor - Gdzieś mam nową 850mA do 5G 60-80GB jakbyś chciał.

Póki co wstępnie dopiero badam teren, na razie mojego ipoda brushuję, zmieniam front i robię CF moda, a na standardy studenckie to nawet takie ******ły robią się uporczywe dla budżetu, więc może coś w przyszłym miesiącu pomyślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo teraz wyszło że mam 2 grube :P
A ta cienka może się przydać tylko testy baterii skończę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wczoraj zrobiłem testy Battery Bench'em w ROCKbox'ie cieniasów i wyszło to tak.

iPod 7G HDD 30GB - 550mA - 9H 23M - Pliki 24BIT - Na używanej baterii

iMod 5.5G CF 32GB - 450mA - 9H 49M - Pliki Flac/ Ogg - Na używanej baterii - Fatso czyli jednak nie wymienili mi baterii na nową 550mA przy iModowaniu i stąd wzięła mi się 1 cienka ekstra w kartoniku, a 2 druga nówka co w szafie znalazłem to właściwy zapas dla grubasów. Się spotkamy to się odmienimy bateryjkami. :P

Grubasom zrobię testy jak wrócą z wypożyczenia bo iModa 5.5G 240GB ma na odsłuchy Muuchau, a iPoda 5G 80GB wymieniłem chwilowo z koleżanką za iToucha 4G 64GB do testów.

Edytowane przez GarsteK1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż na razie gra jak ma grać cieplej i naturalniej niż 2G i chłodniej i detaliczniej oraz naturalniej niż 1G :P
Więcej info wrzuce jak uporam się z oprogramowaniem i swoją muzę wrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności