Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne/douszne do 100-150zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :D

 

Chciałbym zakupić słuchawki douszne/nauszne do Xperii X8. Pisałem wcześniej nt. słuchawek, ale zakupu nie dokonałem z pewnego powodu. Słucham głównie rocka. Zależy mi na dobrych wysokich tonach i wokalu.

 

Z góry dziękuję za udzielenie pomocy.

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do rocka w tej cenie

 

SoundMagic PL30 albo JBM800 np z focalprice http://www.focalpric...ml#.UJaU0YaApEc

 

Z dousznych Maxell Retro DJ

Z nausznych Maxell Retro DJ :)

z pospiechu mi się walnęło :-) thx za poprawke

Edytowane przez JBM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A uwzględniłeś nazwy zespołów, które są w tagach? :) Miał ktoś te słuchawki? :) Te JBM'y są w ogóle dostępne w Polsce? Jakoś ich nie widzę :/.

 

w Polsce nie ale można kupić w focalprice (2tygodnie się czeka) . JBM poradzą sobie z taką muzyką bo są to dość neutralne doki z nastawieniem na rock i metal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

Podepne sie pod temat, bo mam podobne wymagania i nie chce robic balaganu na forum ;) Podobnie, jak kolega WookieZeppelin szukam sluchawek, z tym, ze do hiphopu i klasycznego rocka, dlatego chcialbym, aby zapewnialy mi trzy rzeczy:

 

- przyzwoity bas oraz czystą, wyraźną górę (szczegolnie na tym punkcie jestem wyczulony)

- były koniecznie nauszne

- fajnie, gdyby byly skladane albo przyzwoitych rozmiarow - bede ich uzywal glownie w ruchu (jazda autobusem, chodzenie po miescie itd)

 

Budzet ten sam, tj, 100-150 zl. Przymierzam sie do Sony MDR-ZX300, prosilby o propozycje, co jeszcze ciekaweg moglbym nabyc spelniajacego te 3 kryteria. :D

Chcialbym jeszcze zapytac o model Kruger&Matz KM0880EB, mial ktos z Was z nimi do czynienia? Jak graja?

 

pozdrawiam

Edytowane przez smgg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności