Jump to content

Kolejny numer Boom - październik 2012

Recommended Posts

Nowy numer Boom bardzo opóźniony z powodu pogromu grypy w redakcji:

http://issuu.com/boo...om_8-9#download okładka.jpg

a tu w pdf - ostatni raz w pdf gdyż zostajemy przy issuu i ruszamy powoli ze swoim www(mile widziana pomoc przy tworzeniu www).

BooM_8-9.pdf

Zapraszam do komentowania nowego numeru.

• Like 3

Można. Jak Wojtek się zgodzi to zaraz się ogarnę z numeracją i bym do przypiętego wkleił.

Zrobione. Acz lepiej było by na jakimś ftp trzymać te boomy bo tak to temat będzie miał grube megabajty wagi załączników.

No, i dużo lepiej to wygląda :D

Dzięki.

A zadam jeszcze tutaj to pytanie, w jakim formacie ściąga się pisma z issuu ? bo jest opcja download ...

Chłopaki się starają i to w tym wydaniu widać :)

Bardzo przyjemnie się na to patrzy i jest co poczytać.

...a kiedy do nas wrócisz?

hehe dzięki :*

Raczej nie wrócę do redakcji. Za dużo sam miałbym nerwów i może bym wam trochę ich przysporzył. Wiesz o czym mówię Wojtek.

Ale jeśli mógłbym, to kilka tekstów "gościnnie" mogę napisać. ;)

Nawet wiem o czym chciałbym napisać. Tylko muszę się za to zabrać, wolę się do Ciebie odezwać, jak już będę miał jakiś konkretny materiał.

Na stronie 44 wkradł się mały błąd słuchawki podpisane Denon C260R a na zdjęciu Sennheisery a ogólnie chyba jeden z najlepszych numerów ever

rzeczywiście :( powyżej są te denony ...

Dzięki za miłe słowa !

Ja bym już dodał trochę rozleglejszą recenzje HP200 ale blog mi nie działa, a aallen nie odpisuje. Dosłownie kocham ten silnik forum <_<

• Like 2

Teścik będzie gotowy pod koniec tygodnia :) Jak będziecie chcieli to będzie już 1 artykuł do następnego Boom :P

Nasz adres znacie @ - jak wg was cos nadaje sie do gazetki zapraszam.

Syler: Jakiś czas temu było u mnie kilka osób i dałem im posłuchać HP100 z moim wzmakiem ich komentarz: kurcze jak dużo to ma basu! :)

Nasz adres znacie @ - jak wg was cos nadaje sie do gazetki zapraszam.

To czy coś nadaje się do gazetki to już wy ocenicie :P Jeśli chodzi o mnie to jest to moja 1 recenzja: http://forum.mp3store.pl/topic/96624-recenzja-htc-one-v/

Edited by snuffmajster
  • Similar Content

• By WojtekC
      Boom szuka osoby do składu magazynu. Oczywiście przewidziane jest wynagrodzenie za prace.
      Wymagane jest zachowanie minimum poziomu jaki udało się osiągnąć w ostatnim numerze Booma. Rzetelność i terminowość to podstawa.
      Czas na wykonanie składu to 10 dni - od dostarczenia wszystkich tekstów, zdjęć i reklam. To co potrzebuję aby zdecydować się na zaangażowanie danej osoby to przykładowe prace. Piszcie na moje PW podam adres @ lub wymienimy sie telefonami.
      Jeżeli myślisz, że dasz rade odpuść sobie, jeśli wiesz, że spokojnie to zrobisz - pisz to ciebie potrzebujemy.

• By WojtekC
      Jak w temacie napiszcie co myślicie o gazetce jak ja oceniacie i co chcielibyście w niej przeczytać. Czy gazetka jest do d...a każdy kolejny numer jest gorszy? Który numer wam się podobał najbardziej? Czy teksty są strawne?
      Dla tych co nie wiedzą, że mamy swoją gazetkę link: http://forum.mp3stor...pic/71102-boom/

Uwaga na targach audio w dniach 10 i 11 listopada w Warszawie najnowszy numer dostępny na stoisku Mp3store!!! Wydanie specjalne drukowane i nowa nazwa NJOY.
      NJOY - jak podoba sie wam nowa nazwa?
    • By WojtekC
      Witam, potrzebujemy nowych ludzi, którzy chcieliby wspomóc nas w pisaniu. Z testami dajemy sobie rade, gorzej jest z tematami technicznymi lub publicystycznymi. Przykłady tematów:
      1) Dźwięk bezprzewodowy, Streaming
      2) Video bezprzewodowe
      3) Jak dobrze nagłośnić pokój
      4) Skąd teraz ściągać muzykę. Co za darmo co kosztuje ??
      5) Bluetooth 2.0 a Bluetooth 3.0
      6) Multimedialny Dom/Pokój
      7) Kino Domowe - 2.1, 5.1, 7.1 czy więcej ?
      8) Subwoofer - jaki potrzebuję ?
      9) Świat audio oczami dziewczyny
      10) Programy do tworzenia muzyki na Smartphone. Urozmaić sobie podróż, pobyt.
      11) Dziewczyny na zakupach
      12) Film
      13)Literatura
      14) Muzyka
      15) Relacje z imprez
      16) ????? właściwie może być wszystko tematem jeśli tylko uważasz że jest interesujące

12/13/14 wiadomo co polecacie,recka,zapowiedź itp.
      Jak widzicie mile widziana jest dziewczyna/kobieta lub bardzo zniewieściały chłopak

Kontakt najlepiej na: boom@mp3store.pl lub PW na forum do mnie albo kolegów z redakcji.
    • By WojtekC
      Wakacyjne wydanie Boom'a - zapraszamy do lektury.

BooM_LQ.pdf

Rafał, jak możesz w wolnej chwili zrób tego wersje mniejszą aby łatwiej było zasysać
      Rafał, poprawił plik zmieniony.
      Podmieniłem plik w momencie jak było 72 pobrań.
    • By WojtekC
      http://issuu.com/boomp3

Jak wam podoba sie taka prezentacja Boom'a?
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy