Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

all999


all999

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem od Alla JVC KX100. Wsłuchiwałem się z radosnym oczekiwaniem w dźwięk klawisza Enter, powracającego do swojej pozycji spoczynkowej po tym, jak użyłem go do potwierdzenia zakupu, kiedy odkryłem, że w dźwięku owym pojawiły się nowe składowe. Dziwnie rytmiczne i natarczywe. Otrząsnąłem się z zamyślenia, by stwierdzić, że to już kurier z przesyłką stoi przed moimi drzwiami i puka w nie niecierpliwie czekając aż złożę swój podpis kwitujący odbiór słuchawek. Szybko więc rozpakowałem przesyłkę i jeszcze zdążyłem się załapać na ostatnie echa wybrzmień dźwięku, od którego zaczęła się moja opowieść.

Jeśli chcecie się dowiedzieć, co znaczy szybka realizacja zakupu, to czekajcie tylko, aż All będzie miał coś do sprzedania.

Nie ważne co - kupujcie. Najwyżej potem to komuś odsprzedacie.

Polecam całym sobą.

Leszek

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wielki Lajk dla Michała za przekonanie mnie,że zrekablowane BD DT1350 grają bardzo fajnie ! Dzięki All999 !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wielkie podziękowania za możliwość zapoznania się z DAPem HDP-R10 (iBasso DX100) !!!!!

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem BD DT 1350 rekablowane ! Jak zwykle u Michała - sprawnie, szybko i z pełnym zaufaniem ! Nie mogło być inaczej !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

WIELKI PLUS za spełnienie mojego marzenia czyli iBasso DX-100 w niespotykanej japońskiej wersji i miłą rzeczową pogawędkę - prawdziwy pasjonat! Gorąco Polecam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie polożyłem lampki na Oppo PM-3, które korzystnie kupiłem od Michała ! W międzyczasie Fatso odsłuchał je i napisał recenzję, podczas gdy ja bawiłem sie w Pradze. Wielkie podziękowania dla Alla999 !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem od alla koss porta po . Przy okazji poganiałem go trochę, żeby sprawdził różne rzeczy. Mógł strzelać, a zachował się po ludzku: sprawdził i odpisał.

Wysłał zanim dostał pieniądze (naiwniak jeden). W paczce (oprócz cegły i kamienia) przyszły słuchawki prawie takie jak chciałem (a dokładnie takie, jakie kupiłem. Co tu kryć, wolałbym, żeby wysłał jakieś Staxy, ale z koss porta pro tez się cieszę).

 

P. S. Mam nadzieję, że wyraźnie wynika z tego, że all wporzo sprzedawcą jest.

Howgh (choć pewnie nikt już o indiańcach nie czyta)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Szanowny kolega kilka już razy użyczył mi przedniego sprzętu do testów i porównań. Kolejny dowód na to, jak niesamowita jest nasza mała, ale rozrastające się społeczność miłośników dobrego brzmienia:) Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności