Skocz do zawartości

HA INFO U2 PLUS (V1 / V2)


MrBrainwash

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Obudowa podobna do tej z mojego ng98 MkII, z przudu 3,5 zamiast 6.3 i inny tył. Granie również zupełnie inne, mój grał bardzo analitycznie i brakowało basu. Jednak znalazłem 2 wspólne cechy obydwu produktów- ten sam sprzedawca (co akurat jest zaletą- wysyła jako Gift) oraz zj***any potencjometr :D Kolega również kupił ale u niego trzeszczał i nie chodził płynnie, tzn na początku znaczny opór a później już płynnie. Porównałbyś brzmienie do hd2?(seryjnej lub ze zmienionymi opampami)

Edytowane przez gumiak9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta "lepsza scena" to masz na myśli modowany? Bez modów to scena dla mnie taka sobie. Oczywiście mam na myśli samą sekcję wzmacniacza (podłączałem player i porównywałem z innymi) , bo jako DAC to jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sceny to ja zauważyłem pewne przybliżenie względem innych moich wzmacniaczy, rozciągnięcie w dal i na boki jest OK, tylko wszystko przysunięte bliżej słuchacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ten jego twardy bas lubiłem... miał swój klimat... ale ten brak dynamiki i szczegółowości był bolesny niekiedy. Ogólnie pierwsze wrażenie super "ooo coś co gra" lecz po dłuższym okresie czasu zauważało się, że brak temu oddechu i realizmu przez co słabiej można było się wczuć w muzykę. Ogólnie była to wina głównie DACa, bo jako wzmacniacz dawał radę, może nie klasa o2, czy LC ale w tej cenie ok. Problem był z DACiem i nie wiem czy jakieś mody na słuch by były wstanie załatwić sprawę... ale kto wie. Na pewno ten kto go sprzedaje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ten jego twardy bas lubiłem... miał swój klimat... ale ten brak dynamiki i szczegółowości był bolesny niekiedy. Ogólnie pierwsze wrażenie super "ooo coś co gra" lecz po dłuższym okresie czasu zauważało się, że brak temu oddechu i realizmu przez co słabiej można było się wczuć w muzykę. Ogólnie była to wina głównie DACa, bo jako wzmacniacz dawał radę, może nie klasa o2, czy LC ale w tej cenie ok. Problem był z DACiem i nie wiem czy jakieś mody na słuch by były wstanie załatwić sprawę... ale kto wie. Na pewno ten kto go sprzedaje ;)

Sprzedaje bo nie słucham zbytnio w domu . Stąd zakup video. Szkoda mi jak leży i go praktycznie nie uruchamiam. Nie wciskamy czegoś czego nie ma. Potwierdzam to co piszesz przy surowym sprzęcie. Po modowaniu jest o wiele lepiej. Co do basu - co kto lubi :-)

 

Ps. Chyba go sobie zostawię. Może jak kiedyś zmienię prace to będę miał czas na takie domowe słuchanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Chyba go sobie zostawię. Może jak kiedyś zmienię prace to będę miał czas na takie domowe słuchanie.

 

Jak zmienisz pracę to będziesz więcej zarabiał i będzie Cię stać na lepszy sprzęt:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak wam działa v2 przy jednoczesnym podłączeniu głośników/słuchawek do przedniego i tylniego wyjścia?

 

Intuicja by mi podpowiadała, że w tym momencie dac powinien puszczać dźwięk przodem i umożliwiać kontrolowanie go potencjometrem, niestety przy podłączeniu do obu wtyków gra tylko tył i potencjometr nic nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności