Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Sony MH1 - rewelacja?


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Aha czyli te będą dobre, bo gdzieś kiedyś czytałem o podróbach tych słuchawek. Tą aukcje widziałem już wcześniej tylko cena niższa od tych podanych wcześniej 25 zł mnie zmyliła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@side Może być dla ciebie za dużo basu.

Człowiek uczy się całe życie. Ostatnio nauczyłem się, że nie mogę odsluchiwac w domu słuchawek na spacery, bo kiedy jestem w ruchu, brzmią inaczej. Najczęściej ma to związek z brakiem basu. Którego brakuje mi w gr07. Dlatego się rozglądam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dx'em i b1 normalnie działają, ale z ipodem i iphonem muszę mieć wciśnięty przycisk.

Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, świetna rozdzielczość, zaskakująco przestrzenne, ale barwa nie jest naturalna, taka bardziej rozrywkowa, wokale nie mają tego nasycenia i dociążenia, góra jakby trochę nierówna... co nie zmienia faktu, że ogólnie podobają mi się. Biorąc pod uwagę, że zapłaciłem za nie jedyne 25 zł to jest jestem bardzo miło zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę pojąć jak możecie na tym słuchać... przecież to jest sam bas... Sam. Bas.

Może po wygrzaniu coś się zmieni ale hajpu nie ogarniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę pojąć jak możecie na tym słuchać... przecież to jest sam bas... Sam. Bas.

Może po wygrzaniu coś się zmieni ale hajpu nie ogarniam.

To chyba ja jakiś głuchy jestem. Mi bas nie przeszkadza, jest przyjemniutki, wyraźnie wyeksponowany ale jeszcze nie przekroczył granicy dobrego smaku, ma zejście, jedynie mógłby być trochę szybszy ale jest dobrze. Może po prostu z Twoim sprzętem się nie zgrywają? U mnie z każdym urządzeniem grają zupełnie inaczej.

Dzisiaj sprawdziłem je przenośnie i niestety nie sprawdzają się u mnie najlepiej. Kabel strasznie mikrofonuje, często z uszu wypadają i grubość kabla jest trochę uciążliwa.

Dźwiękowo ja natomiast się przyczepię do góry. Jest ona w moim odczuciu nierówna i ma cyfrowy nalot. Jest też jej nieco za dużo ale to już tak subiektywnie.

Ogólnie mało angażujące jest to brzmienie, bardziej rozrywkowe. Jednak nie mogę im odmówić dobrej rozdzielczości i przestrzeni. 25 zł pomimo ich wad to i tak śmieszna cena ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem na xduoo x2, a więc na basowym grajku, może dlatego było zbyt basowo...

Ale co ja narzekam... słuchawki za friko do telefonu, a że darowanemu koniowi itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mógłby mnie ktoś tylko nakierować od jakiego sprzedawcy na Allegro kupić pewniaka MH1?
Drugie pytanie: jaka przejściówka (lub mod) będzie potrzebna aby te słuchawki działały mi z telefonem i z laptopem jak wszelkie inne? - omtp na jack? czytałem też coś o trytytce na jakiś przycisk.

Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój telefon to ASUS Zenfone 5 i zarówno w nim i w laptopie działają np nauszne Sennheisery HD201/Superluxy HD669, także wtyk by musiał być tego typu. Jeśli da się w fajny sposób tą trytytką spowodować, że będzie to i tu i tu działać to pewnie na taki "mod" się zdecyduję.

 

Drugie pytanie:

http://allegro.pl/nowy-oryginalny-zestaw-sluchawkowy-sony-se-mh1-i6656620645.html

zamawiał ktoś może z tej aukcji i może potwierdzić, że są legitne i grają jak mają grać?

Edytowane przez ronin76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności