Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Sony MH1 - rewelacja?


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za propozycję, zaczynam czytać. Jeżeli te sluchawki będą grać podobną charakterystyką jak MH1 to i te cztery stówy mażna dać. Wiem że superluxy potrzebują długiego wygrzania dlatego nie narzekam, ale wątpię czy zagrają podobnie do Sony. Pomyśleć że dzwięk ze sluchawek za cztery dychy tak mi się spodobał i że tak ciężko będzie znależć coś lepszego. Dzięki jeszcze raz i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycję, zaczynam czytać. Jeżeli te sluchawki będą grać podobną charakterystyką jak MH1 to i te cztery stówy mażna dać. Wiem że superluxy potrzebują długiego wygrzania dlatego nie narzekam, ale wątpię czy zagrają podobnie do Sony. Pomyśleć że dzwięk ze sluchawek za cztery dychy tak mi się spodobał i że tak ciężko będzie znależć coś lepszego. Dzięki jeszcze raz i pozdrawiam.

mh1 można rekablować i komfort znacząco się poprawi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Tobie że nie sam kabel mi przeszkadza ( chociaż ten to pomyłka) ale ucisk w uszach. Próbowałem na różnych gumkach, używam średnich bo na nich najlepiej dźiwiękowo mi odpowiada. Słucham teraz na superluxach - wywaliłem gąbki - i powiem że jest fajnie, coraz lepiej.

Po przeczytaniu recenzji Grado myślę że to mogłyby być takie słuchawki o jakie mi chodzi, choć użytkownicy piszą że w rocku, metalu ( słucham raczej spokojnego) się nie sprawdzą.

Edytowane przez rgomez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Customy za 400 stowki, brzmi jak bajka, ale w sumie to niezla opcja na dodatkowa oferte. Przynosisz swoje ulubione sluchawki a my sprawiamy, ze sa wygodne.

W razie czego copyright jest moje ;)

Naskrobane wirtualnie

Edytowane przez hafis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i się zmieniły - góra piękna, ale za to dół bez odchudził się, ale również stał nienaturalny.... ale to tak na szybko. W każdym razie dla mnie duża zmiana dźwięku dla mnie.

 

Choć faktycznie delikatnie syczy.

Edytowane przez iMpus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Zero Audio Tenore. Niewiele droższe a moim zdaniem lepiej grające słuchawki (choć w podobnym stylu). No i normalny kabel w "standardzie" bez dopłat.

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Zero Audio Tenore. Niewiele droższe a moim zdaniem lepiej grające słuchawki (choć w podobnym stylu). No i normalny kabel w "standardzie" bez dopłat.

I wygoda pierwsza klasa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności