Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe do ipoda nano 5g <120 zł


Helmutek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję słuchawek dokanałowych do mojego trochę już przestarzałego ipoda nano 5g. Cena tak do 120 zł. Muzyka jaka znajduje się na tym sprzęcie nie należy do jednego gatunku. Słucham zarówno milutkiego, lekkiego Rocka, aż do krwistych wykonawców pokroju Slayera. Nie ominę również porządnego Rapu czy HipHopu. Często przewijają się również mózgotrzepy typu:

. Ciężko więc jednoznacznie określić czego potrzebuję. Jedno jest pewne, dobrego basu. Miałem okazję używać jakiś słuchawek zakładanych kablem do góry, tylko nie wiem co to był za model, i wiem że mój niebieski ipodzik potrafi kopnąć basem.

Silikonowe nakładki niezbyt mi leżą, preferuję te choinkowe bądź piankowe. Do moich starych AKG przerobiłem piankowe zatyczki do uszu dla my myśliwych, działało i tłumiło dźwięk wyśmienicie :D

 

Z tego co czytałem, PL30 potrafią coś pokazać. Może ma ktoś doświadczenie z tym playerem i może mi coś polecić ? Z góry dziękuję :)

 

 

Pozdrawiam, Helmut.

Edytowane przez Helmutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xkduny to rzeczywiście bassowe doki, ale podobno bardzo, a do słuchania wielu gatunków muzyki lepsze byłyby raczej neutralne słuchawki, szczególnie że lubisz rocka i metal. Ogólnie nie jestem ekspertem, ale podobno to ciepły grajek, a w połączeniu z ciepłymi dokami może być gorący :P Dlatego też brałbym coś neutralnego.

 

crysis94 to że sprzedajesz te słuchawki nie znaczy, że musisz je obowiązkowo polecać w każdym temacie związanym z dokami do 150 zł.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JBM MJ800. Ale tylko wersja z grubym kablem.

 

a jak rozpoznać wersje z grubym kablem ? bo bez otwierania pudełka to chyba nie ma szans.

Edytowane przez JBM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności