Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Denon a może a-Jays lub Sony?


Stan_101

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

planuję zakup słuchawek, mam do dyspozycji 200zł. Używałbym je głównie w podróży pociągiem, czasem podczas spacerów, a mój sprzęt grający to telefon Sony Ericsson Xperia Arc S.

Moje pierwsze typy to:

- Denon AH-C560R

- a-Jays Three

- Sony MDR-NC13.

Co o tym sądzicie? Może polecacie coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie mogę się odnieść do innych, ale posiadam jays'y three i powiem Ci, że to niesamowite brzmienie, mam porównanie do Senków CX-300 i zamiatają je w przedbiegach.

Jednak mają swoje wady konstrukcyjne - jak na pchełki są dosyć ciężkie ze względu na ten płaski kabel, lubią ciążyć na uchu, jednak jeżeli umiejętnie się je ułoży to przestaje się je czuć :)

Słucham na Cowonie e2 i Xperii S, nie wiem jak Xperia S ma się do Arca, jednak teoretycznie to ta sama firma. Nie wiem co tkwi dokładnie w obydwu modelach, ale na S'ce dają kopa :)

Ps. Nie wiem dlaczego do tego porównania wsadziłeś Denony - są dwa razy droższe od jays'ów, a od Soniaków już nie mówiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności