Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do 1000-1200 zł


Huen

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

 

Jestem w trakcie kompletowania nowego zestawu i mam problem z wyborem słuchawek. Im więcej czytam tym większy mam mętlik w głowie. Najbardziej zależy mi na muzykalności i graniu bardziej nastawionym na "fun" przy czym niepozbawionym detalów. Nie zależy mi jakoś szczególnie na powalającym basie. Głównie słucham rocka, sporo soundtrack'ów z filmów (i nie tylko), trochę klasycznej no i czasem też metalu. Chociaż w zasadzie to po trochu słucham praktycznie wszystkiego. Najlepiej żeby były to jakieś all roundery.

 

Zastanawiałem się nad Q701 albo Senkami HD 650. Słyszałem już je na zestawie znajomego, nawet mi się podobały. Jednak z tego co wyczytałem są dość przecenione i grają mało szczegółowo jak za taką cenę.

 

Przede wszystkim zależy mi na relaksie i odprężeniu. Nie chce zbyt chłodnego, analitycznego brzmnienia. Będą podłączone pod Lovely Cube, co do źródła to jeszcze się nie zdecydowałem.

 

Byłbym bardzo wdzięczny za jakieś sugestie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dźwięku nie umiem opisywać, ale od dzisiaj posiadam Philips Fidelio X1 i właśnie można powiedzieć że grają z nastawieniem na FUN (przynajmniej mi się morda uśmiecha od słuchania ich). Mają podbity bas (ale wszystko w granicy dobrego smaku), zdecydowanie nie męczący, słuchawy są raczej ocieplone z bardzo dobrą przestrzenią, góra detaliczna, nie męcząca i po prostu przyjemna (brak jakiejkolwiek sybilizacji). Aczkolwiek póki co słuchałem ich parę godzin więc pewnie trzeba by się osłuchać bardziej. No i zapomniał bym napisać że są mega wygodne, z racji swej otwartości także nie grzeją ucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dozbieraj troche i kup grado 325. LC nie wycisnie z nich 100% ale i tak powinno byc bardzo dobrze, byle zrodlo nei bylo za ostre.

IMHO idealnie wpisuja sie w opisywane przez Cibei potrzeby.

Ja wyczytałem, że kolega poszukuje relaksu i odprężenia. :) Q701 rzeczywiście nie są szczegółowe. Lepiej z tym jest na Shure SRH-940, ale nie wiem czy to już nie będzie zbyt analityczne granie dla Kolegi? Bezpieczny zakup w tej kwocie to Beyerdynamic DT770 Edition, wersja 250 omów. Mogą być też Beyerdynamic DT880 Pro, bo Lovely Cube gra dostatecznie gęsto. Edytowane przez majkel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dozbieraj troche i kup grado 325. LC nie wycisnie z nich 100% ale i tak powinno byc bardzo dobrze, byle zrodlo nei bylo za ostre.

IMHO idealnie wpisuja sie w opisywane przez Cibei potrzeby.

Ja wyczytałem, że kolega poszukuje relaksu i odprężenia. :) Q701 rzeczywiście nie są szczegółowe. Lepiej z tym jest na Shure SRH-940, ale nie wiem czy to już nie będzie zbyt analityczne granie dla Kolegi? Bezpieczny zakup w tej kwocie to Beyerdynamic DT770 Edition, wersja 250 omów. Mogą być też Beyerdynamic DT880 Pro, bo Lovely Cube gra dostatecznie gęsto.

 

hmm, w sumie ciezko mi odczytac intencje autora, zasugerowalem sie tym:

Najbardziej zależy mi na muzykalności i graniu bardziej nastawionym na "fun" przy czym niepozbawionym detalów. Nie zależy mi jakoś szczególnie na powalającym basie. Głównie słucham rocka, sporo soundtrack'ów z filmów (i nie tylko), trochę klasycznej no i czasem też metalu. Chociaż w zasadzie to po trochu słucham praktycznie wszystkiego. Najlepiej żeby były to jakieś all roundery.

I grado pasuja idealnie.

 

A czy da sie polaczyc "fun" i "relaks"? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności