Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do Cowona X7, 500-700 zł, Kraków


MrMojoRisin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Nabyłem właśnie Cowona X7, szukam odpowiednich do niego słuchawek, i jako że mam niewielkie doświadczenie w tej kwestii, proszę o wskazówki ;). Wolałbym nie przekroczyć podanej w temacie ceny, chyba że ktoś udowodni mi, że naprawdę warto.

 

Słuchawki używane będą zarówno w mieszkaniu, jak i na zewnątrz, dlatego wydaje mi się że słuchawki nauszne zamknięte będą najlepszym wyborem. Sam odtwarzacz dopiero dostał się w moje ręce, i chociaż uważam się za melomana to nie miałem wcześniej doświadczenia z podobnym sprzętem. Z tego co wyczytałem, jego brzmienie jest określane jako neutralne/ciepłe.

 

Słucham głównie rocka (klasycznego/progressive, stoner rocka, czasem coś mocniejszego jak Tool), trochę bluesa, jazzu, muzyki klasycznej, soundtracków. Głównie zależy mi na wokalach, czystości dźwięku, ale nieco basu też nie zaszkodzi :)

 

Większość muzyki mam we flacu, reszta w mp3, ale pracuję nad tym.

 

Proszę o propozycje konkretnych słuchawek, i znacie jakieś miejsca w Krakowie gdzie mógłbym przetestować wybrane modele? (mp3store kraków? sklep dla DJów przy Alejach?)

 

Dzięki, Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności