Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne ~ 250 zł (reggae, rock)


Czery

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Poszukuję słuchawek nausznych (najlepiej zamkniętych) do chodzenia głównie po mieście, w szkole. Słucham reggae oraz rocka, czasem metalu. Budżet to niestety tylko 250 zł. Jestem dziewczyną, więc zależy mi aby było dość zgrabne. Na początku będą grały z telefonem (Samsung Ace 2), potem planuję kupno czegoś lepszego (MP3). Do tej pory zastanawiałam się nad Sennheiser'ami, lecz po wizycie w RMS dowiedziałam się o Shure SRH240. Jestem zielona w tej kwestii dlatego zwracam się do Was o pomoc. Zależy mi na jak najszybszym kupnie, mniej więcej w tym tygodniu.

Edytowane przez Czery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKG K518DJ albo K518LE (mają kolorki). Do takiej muzyki na dwór nie wiem czy jest lepszy typ w tej kwocie. Można JTS HP525 próbować ale... DJki zagrają w sposób bardziej zabawowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będę kupować to tylko nowe, akurat sprzętu nigdy nie kupuje używanego. :) Jakoś mnie te k519dj nie przekonują, chodzi mi bardziej o coś większego. Co sądzicie o tych Shurkach (SRH240)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności